Jesse Powell (Kraken) „wie”, kiedy bitcoin osiągnie cenę 1 miliona dolarów

12 691

Dyrektor generalny Kraken Jesse Powell sądzi, że kurs bitcoina względem dolara amerykańskiego jest na dobrej drodze do osiągnięcia wyceny na poziomie 1 miliona dolarów, w obliczu kontynuacji luzowania polityki pieniężnej przez rządy.

W nowym wywiadzie dla H3, szef Krakena zadeklarował, że ​​wciąż jest czas, aby dołączyć do pociągu o nazwie Bitcoin, ponieważ jest on – w nadchodzących latach – na dobrej drodze do wzrostów o prawie 1720%.

„Wciąż jest wcześnie. Tak sądzę. Myślę, że bitcoin z łatwością osiągnie 500 000 USD w ciągu najbliższych kilku lat. Spójrz, ile trwa drukowanie pieniędzy. Z łatwością osiągniemy milion dolarów w bitcoinach…

Przynajmniej baw się tym… Zainwestuj 1-10% swojego portfela, nie powiedziałbym, że idź all in, nie stawiaj pieniędzy na czynsz, nie stawiaj pieniędzy na jedzenie, ale jeśli tylko posiadasz portfel inwestycyjny, powinieneś mieć tam trochę bitcoinów. ”

Na rynku są tysiące innych kryptowalut… Co z nimi?

Zapytany o tysiące innych kryptowalut na rynku, Powell stwierdził, że przeciętny inwestor może spojrzeć na to jak na giełdę, na której często najlepiej jest trzymać się największych, najbardziej znanych nazw:

„Są tysiące akcji, które można kupić. Niektóre to naprawdę silne marki, znane marki, takie jak Apple, Google, Facebook. Myślę, że jeśli tak jak na giełdzie, jeśli tak naprawdę nie wiesz, co robisz, jeśli nie jesteś super analitykiem z Wall Street, nie kupuj szalonych akcji o numerze 5900, trzymaj się najlepszych […]. Używasz urządzeń Apple na co dzień, więc prawdopodobnie myślisz, że Apple to całkiem dobra firma. Powiedziałbym, że takie samo podejście warto mieć w kryptowalutach. Nie zwracaj uwagi na wszystkie nowe rzeczy, które ciągle się pojawiają.

Po prostu trzymaj się bitcoina i ethereum. Jeśli chcesz być super bezpieczny, myślę, że Bitcoin i Ether to super bezpieczne typy. Wszystko inne staje się coraz bardziej egzotyczne i uzyskujesz wyższe zyski z większym ryzykiem. Nie zajmowałbym się innymi rzeczami”.

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze