Wall Street Memes podbija kolejne giełdy – czy zostawi w tyle legendarne coiny Pepe i Shiba Inu?

[Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany]

Najnowszy memecoin Wall Street Memes ($WSM) wchodzi przebojem na kolejne scentralizowane giełdy (CEX) – tym razem są to Gate.io i CoinW.

$WSM to trzeci najchętniej kupowany memecoin: jego 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 95 milionów dolarów, co stanowi niemałe osiągnięcie jak na względnie świeżą kryptowalutę.

Coin do tej pory był już notowany na takich giełdach jak OKX, HTX, MEXC, LBank, CoinEx, BitMart i BingX. Do tego grona na dniach dołączą wspomniane wyżej dwie. Jeśli chodzi o wolumen, inny znany memecoin, Shiba Inu, na dzień dzisiejszy wyprzedza $WSM tylko o 33 miliony dolarów.

Gate.io zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu giełd CoinMarketCap. 24-godzinny wolumen obrotu wynosi tam 734 miliony dolarów, podczas gdy na giełdzie CoinW wartość ta sięga aż 823 milionów. Wprowadzenie coina na takie giełdy w mniej więcej tym samym czasie z pewnością przyciągnie jeszcze większą rzeszę zainteresowanych inwestorów.

fot. materiał sponsora

Wysoka stopa zwrotu, airdrop, nagrody za staking – czym kusi Wall Street Memes?

Wall Street Memes najwyraźniej ma zamiar zrewolucjonizować rynki finansowe, niczym drobna płotka podgryzająca rekiny Wall Street, jak w pamiętnym już fiasku GameStop z 2021 roku. Coin zrobił wejście smoka, co ewidentnie spodobało się traderom.

Kampania przyciągnęła spore zainteresowanie dzięki opcji stakowania tokenów. Pierwsza partia stakowanych coinów została właśnie odblokowana. W przeddzień zapowiedzianego odmrożenia stakowanych tokenów było 551 milionów. 

Po odblokowaniu w ciągu doby spadła zaledwie do 496 milionów, co wskazuje na to, że większość inwestorów chce jeszcze dłużej potrzymać zakupioną pulę tokenów. Nie bez znaczenia pozostaje też APY na poziomie aż 40%.

Mało który memecoin oferuje tak wysoką stopę zwrotu. Posiadacze tokenów $WSM zatem zyskują nie tylko na stałym wzroście ceny waluty, która wzrosła już ponad dwukrotnie w porównaniu do wartości w okresie przedsprzedaży, ale też odnoszą korzyść w formie pasywnego dochodu, jeśli zdecydują się na staking. 

for. materiał sponsora

Teraz $WSM można już kupić bezpośrednio na stronie projektu, płacąc walutą ETH, USDT lub kartą.

Wall Street Memes we współpracy z giełdą Gate.io organizuje teraz kuszący airdrop o łącznej wartości 70 000 dolarów. Tokeny można zgarnąć na giełdach Gate.io i CoinW.

Kup Wall Street Memes

Wraz z kolejnymi notowaniami zapowiada się na to, że cena $WSM może dalej mocno wzrosnąć

Inny znany memecoin, Pepe, odnotowuje z kolei spadek wartości o 10%. Pepe pojawił się na giełdzie Binance 17 dni po notowaniu na giełdach zdecentralizowanych. Wygląda na to, że $WSM może powtórzyć ten wyczyn. 

Mimo, że Binance przechodzi obecnie pewne trudności z uwagi na zakwestionowaną zgodność z przepisami, nadal pozostaje największą giełdą kryptowalut na świecie, a notowania na niej to nobilitacja dla każdego projektu krypto. Aby trafić na Binance, najlepiej podkręcić wolumen sprzedaży, i tak właśnie działa $WSM.

Traderzy doskonale wiedzą, że notowania na giełdach z pierwszej dziesiątki oznaczają istotny wzrost ceny tokena.

Od momentu notowania na Binance wartość Pepe wzrosła o 2000%. I nie ma powodu, dlaczego Wall Street Memes miałby poradzić sobie gorzej.

fot. materiał sponsora

Wall Street Memes – wzrost ceny o 62% po odblokowaniu stakowanych tokenów 

Cena $WSM wynosi obecnie 0,055 $, czyli około 0,245 zł, ale dosłownie chwilę wcześniej obserwowaliśmy szczytową wartość 0,089 $. Rosnąca płynność pozwala sądzić, że $WSM znów znajdzie się na fali wznoszącej.

Choć jakiś czas temu defetyści rozsiewali plotki o rychłym spadku ceny po odblokowaniu stakingu, nic takiego się nie wydarzyło. Owszem, część tokenów została odsprzedana, ale to tylko przyciągnęło zainteresowanie kupujących.

Traderzy, którzy skorzystali z niskiej ceny na etapie presale, i zapłacili za $WSM raptem 0,025 $, mogą teraz cieszyć się zwrotem w wysokości ponad 115%.

Jako że podczas odblokowania stakingu nie nastąpił zapowiadany Armageddon, odsprzedaż tokenów wkrótce wygaśnie, a cena będzie prawdopodobnie oscylować w okolicach 0,050 $. Za jakiś czas będzie zatem można spodziewać się kolejnego wzrostu.

Najciekawsze zaś jest to, że na zdecentralizowanych giełdach obserwuje się rekordowe wolumeny transakcji zakupu $WSM. Zainteresowanie jest jeszcze większe niż pierwszego dnia.

Byki nadal liczą na zwyżkę do 0,10 $, i całkiem możliwe, że notowania na kolejnych giełdach scentralizowanych okażą się siłą napędową, która pozwoli coinowi przekroczyć granicę i wynieść się na nowy poziom cenowy. 

Jeden z kryptoanalityków, Ari, podzielił się na YouTube swoją opinią, jakoby warto było teraz zwrócić uwagę na zapowiadany w tym miesiącu program odkupu. Być może będzie to część ogłaszanej niedawno akcji z wypuszczeniem nowego produktu. Ari jest zdania, że może to oznaczać potężne zyski.

Wall Street Memes był zapowiadany jako jedna z nowości wartych uwagi. Pod tym względem nie zawiódł oczekiwań. 

Po udanej przedsprzedaży pojawiły się zapowiedzi nowych produktów, które mają pojawić się na rynku, nic więc dziwnego, że zainteresowanie nowym coinem utrzymuje się na wysokim poziomie.

Prognozy wyglądają obiecująco, ale jak zawsze, warto przeprowadzić własną kwerendę i podjąć świadomą decyzję. 

Kup Wall Street Memes

[Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany]

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze