W pięć godzin Solana dała mu zarobić 700 000 dolarów. Jak tego dokonał?

Inwestor kryptowaluty Solana (SOL) osiągnął to, o czym wielu na rynku cyfrowym może tylko marzyć. Dzięki inwestycji zaledwie 18 SOL (około 1758 dolarów), udało mu się zgromadzić imponujące 7197 SOL. To, na dziś, przekłada się na około 703 000 dolarów. Dokonał tego w zaledwie pięć godzin. To niesamowite osiągnięcie pozwoliło mu 400-krotnie zwielokrotnić początkową inwestycję. Jak tego dokonał?

Szczęście czy może coś więcej?

Sukces ten ujawnił Lookonchain, znane konto analityczne na platformie X (dawniej Twitter), które szczegółowo opisało transakcję. Ogromny zysk tradera pochodził z przemyślanej inwestycji w FartCaster, nowo wprowadzoną kryptowalutę. Za 18 SOL nabył 55,1 miliarda tokenów FartCaster, co zaskakująco stanowiło 55,1% całkowitej podaży tokena. Ta śmiała transakcja została wykonana w tym samym bloku, co otwarcie handlu FartCasterem. To niewątpliwie wskazuje na dobrze zaplanowany i strategiczny moment inwestycji.

Większość zysku pochodziła ze sprzedaży 53,94 miliarda tokenów FartCaster za 7215 SOL, co zapewniło traderowi znaczny zwrot z inwestycji. Mimo dużej sprzedaży trader wciąż posiada 1,16 miliarda tokenów FartCaster, wycenianych na około 27 000 dolarów. Może to świadczyć o wierze w potencjalną przyszłą wartość tokena lub gromadzeniu strategicznej rezerwy na dalsze ruchy cenowe.

Zobacz także: Koniec pewnej ery. Krypto zabraknie na wielkiej imprezie, gdzie było stałym…

Solana ulubioną platformą traderów?

Strategia zakupu znaczącej części podaży nowego tokena przy otwarciu handlu i szybka sprzedaż z zyskiem pokazuje agresywną taktykę handlową. Wymaga precyzyjnego czasu, dokładnej analizy rynku i niemałej dawki szczęścia. Jest to przypomnienie o ryzyku i potencjalnych nagrodach, które niesie ze sobą handel kryptowalutami.

Blockchain Solana, znany z wysokiej szybkości i niskich kosztów transakcyjnych, stał się jednym z ulubionych wyborów dla traderów i deweloperów. Historia sukcesu tego handlu może przyciągnąć więcej uwagi do ekosystemu Solany, podkreślając jej potencjał do ułatwiania znaczących transakcji i inwestycji kryptowalutowych.

Może Cię również zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Joe
Joe
18 dni temu

On nie zarobił tych pieniędzy tylko uzyskał je od innych w wyniku spekulacji, możliwe nawet że sam wymyślił sobie tego fartcastera. A ludziom jak sie zielona świeczka zaświeci to kupują jakieś lipne tokeny, bez zadnego zastosowania, a potem tracą np te 700 tysięcy, ktore ten koleś „zarobił w 5 godzin”

ros
ros
18 dni temu
Odpowiedz do  Joe

to. ie jest „możliwe nawet” tylko pewne. Żaden degen nie wsadzi 18 SOL w shitcoina w 1szej sekundzie, bo wtedy jeszcze nic nie jest poustawiane.
Te wszystkie „szczęśliwi milionerzy” to zwykli developerzy, którzy zrzucają potem swoje torby, podczas opłacanych trendingów.

2
0
Dodaj komentarzx