W GTA 6 zarobisz kryptowaluty?

W GTA 6, za ukończenie określonych misji, będzie można podobno zamiast gotówki zarobić kryptowaluty…

Kryptowaluty w GTA 6

Zgodnie z treścią tweeta z 3 czerwca autorstwa znanego z wielu trafnych do tej pory „przecieków” Toma Hendersona, następna odsłona kultowej serii – której premiera nie została nawet jeszcze oficjalnie zapowiedziana przez Rockstar Games – ma nagradzać graczy kryptowalutami za wykonanie niektórych misji:

„Niedawno słyszałem, że w GTA 6 niektóre misje będą nagradzane w bitcoinach zamiast w gotówce.”

Henderson twierdzi również, że gra doda brokera różnych kryptowalut, co jego zdaniem byłoby dla branży dość dużym wydarzeniem. Dodaje, że kryptowaluta w grze nie będzie raczej nazywana „bitcoinem” per se:

„Żeby było jeszcze mniej zamieszania – nie żartuję. To właśnie usłyszałem od kogoś, komu ufam i prawdopodobnie nie będzie to nazwane „bitcoinem” – ale będzie to kryptowaluta.”

Chociaż wypowiedź Hendersona można traktować z przymrużeniem oka, warto zauważyć, że jest on dobrze znany w społeczności graczy ze względu na swoje wiarygodne i potwierdzone portfolio przecieków dotyczących takich tytułów jak Battlefield czy Call of Duty. W styczniu ujawnił również, że GTA 6 będzie miało grywalną bohaterkę żeńską.

Jeden z komentatorów wątku Hendersona na Twitterze uznał, że przedstawione „przecieki” mogą rzeczywiście okazać się prawdziwe, jako że kilka postaci wspominało o kryptowalutach już w GTA 5.

GTA 5 sprzedało się do tej pory w ponad 140 milionach egzemplarzy, stając się kulturowym fenomenem.

Może Cię zainteresować:

Komentarze