W 2013 r. nagrał wideo z okazji przebicia przez Bitcoin poziomu $100. Co robi dzisiaj?

Kto z nas obecnie nie bije się w piersi że nie traktował poważnie niepozornego aktywa o nazwie Bitcoin dekadę temu? YouTuber o imieniu Isaac Miller, który nagrał w 2013 r. entuzjastyczne wideo z okazji przekroczenia przez BTC poziomu 111 dolarów, nie ma takiego problemu. Co słychać u niego w 2023 r.?

Pomysł Millera na Bitcoin: HODL

Wideo Millera, które trafiło do internetu w 2013 r. pokazuje jego podekscytowanie i głęboką wiarę w BTC:

„Oglądacie właśnie jak tworzy się historia: Bitcoin osiągnął właśnie poziom 111 dolarów, jest to najwyższy poziom w jego historii i nadal rośnie! Widziałem jak się przełamał, dzisiaj trzy razy wzrósł do 110 dolarów i jest to najwyższa cena jaka kiedykolwiek była. Ta absurdalna ostatnia transakcja, 189 BTC po sto jedenaście dolarów za sztukę, to dla mnie niesamowite po prostu. Spójrz na ten wykres! Widzisz? Ten wykres to ostatnie trzy godziny. Daj mi sekundę, zmienię to-„

Dalej filmik się urywa. Miller nigdy nie wrzucił kontynuacji, co w pewnym sensie dodaje nagraniu uroku i naturalnej, spontanicznej formy.

Źródło: Kanał Isaaca Millera na YouTube

Zobacz też: Howells wykopał w końcu ze śmietniska dysk twardy zawierający 7500 sztuk Bitcoin?

Dzisiaj, dekadę później, powyższe wideo możnaby zaprezentować w muzeum. Entuzjazm Millera był w pełni uzasadniony, a jego intuicja co do Bitcoina całkowicie trafna. Twórca postanowił nawet zamienić swój filmik na token NFT, który wymintowany został na platformie Rarible. Wiele osób jednak zapewne zadaje sobie pytanie: co stało się z inwestorem po upływie tylu lat? Okazuje się, że Isaac nadal prowadzi swój kanał YouTube i odpowiada na najbardziej nurtujące pytanie: czy hodlował przez cały ten czas?

Miller odpowiada:

„A więc najwyraźniej pytanie które nurtuje wszystkich najbardziej brzmi: czy on hodlował? Serio? Serio? Serio? Co to w ogóle za pytanie? Oczywiście że tak! Oczywiście że hodlowałem, kupowałem więcej i dalej hodlowałem, hodlowałem wszystko. Hodlowałem Bitcoina, dzieci Bitcoina, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, hodlowałem każdą jedną rzecz. I…to była dotychczas najlepsza decyzja finansowa jaką zrobiłem w całym swoim życiu. I nadal kupuję! Kupuję Bitcoina każdego tygodnia. Kupuję Uniswap każdego tygodnia. Kupiłem Uniswap po 2 dolary za sztukę a teraz jest po 20 po zaledwie trzech miesiącach. To jest w ogóle zupełnie nowy system finansowy i jest on tak niewiarygodnie prosty: po prostu kupujesz i hodlujesz. Tak więc hodlujcie drodzy Panowie, miejcie diamentowe dłonie, niech się błyszczą!”

Zobacz też: Poszukiwania „Króla bitcoin-ów” trwają: Czy milioner ze Śląska został porwany?

Źródło: Kanał Isaaca Millera na YouTube

A Wy, drodzy czytelnicy? Czy trzymalibyście BTC aż do dzisiaj na miejscu Isaaca?

Może Cię zainteresować:

Komentarze