Uwaga: Pierwsze w historii ICO na blockchainie Bitcoina zostanie uruchomione w środę

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Przełomowy projekt Bitcoin Dogs ogłosił niedawno swoje uruchomienie i wzbudził spore zainteresowanie, gdyż będzie on pierwszym na świecie ICO na blockchainie Bitcoina. Ten nowy projekt ma nadzieję zyskać sporą popularność dzięki swojemu świeżemu podejściu. Jego przedsprzedaż ma zadebiutować już w środę.

Wspierając rozwój platformy, Bitcoin Dogs rozdysponuje 900 milionów tokenów 0DOG o wartości 900 milionów dolarów podczas błyskawicznej 30-dniowej presale. Oprócz oczywistej atrakcyjności inwestycyjnej, tokeny te zapewnią posiadaczom dostęp do ekskluzywnej kolekcji NFT i wciągającego ekosystemu gier społecznościowych.

Bitcoin Dogs to z pewnością ekscytująca perspektywa inwestycyjna, ale co poza tym zaoferuje on swoim inwestorom? Czy token 0DOG może stanowić okazję inwestycyjną o potencjale osiągnięcia od 50- do 100-krotnego wzrostu wartości? Czy przejdzie on do historii krypto jako pierwsza na świecie presale na blockchainie Bitcoina?

W tym artykule zbadamy potencjał Bitcoin Dogs jako kolejnego dużego psa w kryptosferze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Bitcoin Dogs: Pierwsza w historii presale BRC-20

Na rynku krypto w 2024 r. tokeny BRC-20 wyłaniają się jako zupełnie nowatorskie projekty. W przeciwieństwie do już mocno wydeptanej ścieżki tokenów ERC-20, które kiedyś dominowały, aktywa BRC-20, zbudowane na oryginalnym blockchainie Bitcoina, szybko rosną w rankingach. Według CoinGecko posiadają one obecnie kapitalizację rynkową na poziomie 2,5 miliarda dolarów, co trafnie ilustruje ich rosnącą popularność.

Na tym prężnym rynku Bitcoin Dogs dosłownie błyszczy. Zapowiadany jako pierwsza presale BRC-20 na blockchainie Bitcoina, Bitcoin Dogs prawdopodobnie będzie okazją inwestycyjną jak żadna inna. Token 0DOG, dostępny od 14 lutego 2024 r., otworzy drzwi do tętniącego życiem ekosystemu gier społecznościowych, wciągających doświadczeń metaverse i bardzo pożądanej kolekcji NFT, a wszystko to przy jednoczesnym wykorzystaniu znanej technologii w nowy, ekscytujący sposób.

Wraz z presale Bitcoin Dogs tuż za rogiem, oczekiwanie stale rośnie. Presale potrwa zaledwie 30 dni i w ofercie będzie 900 milionów tokenów – 900 milionów reprezentuje szacunkową liczbę psów na Ziemi. Pierwsi inwestorzy będą mogli zakupić tokeny za 0,015 USD, mając szansę na około 170% zwrotu, zanim ICO zostanie wyprzedane. Jednak po presale Bitcoin Dogs może nadal być jedną z wyjątkowych okazji inwestycyjnych tego roku. Biorąc pod uwagę poprawę warunków rynkowych i prawdopodobną hossę wywołaną halvingiem BTC w kwietniu, Bitcoin Dogs wstrzelił się w dobry moment i może osiągnąć ogromne zyski. Dla pierwszych inwestorów perspektywa dwu-, a nawet trzycyfrowych zysków wkrótce po notowaniach Bitcoin Dogs na giełdach jest całkowicie możliwa w obecnej sytuacji. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Bitcoin Dog to pierwszy projekt tego typu.

Ekosystem Bitcoin Dogs

Token 0DOG będzie znajdować się bezpośrednio w centrum ekosystemu Bitcoin Dogs, stanowiąc klucz do wszelkich gier społecznościowych. Połączy on nostalgię Tamagotchi z dynamiczną rozgrywką Axie Infinity. Posiadacze tokenów zostaną przeniesieni do metaverse, w którym będą mogli hodować, pielęgnować i rozwijać swoje wirtualne psy oparte na NFT poprzez interaktywne procedury opieki i działania społeczne.

W tym wciągającym środowisku gracze mogą rozwijać swoich psich towarzyszy przy każdej interakcji, czy to podczas karmienia, spacerów czy kontaktów towarzyskich, przyspieszając ich rozwój dzięki różnym ulepszeniom, takim jak kości i budy.

Oprócz samej gry posiadacze 0DOG zyskają także wyłączny dostęp do największej na świecie kolekcji Bitcoina, z 10 000 unikalnymi NFT do zgarnięcia. Kolekcja ta przypomina CryptoPunks i zawiera wiele rzadkich zdobyczy. Weźmy na przykład oryginalnego psa Bitcoin Dogs, z którego powstanie tylko osiem wymiennych tokenów. Biorąc pod uwagę sukces Bitcoin Cats, który wkrótce po uruchomieniu osiągnął 50 milionów dolarów w 24-godzinnym wolumenie obrotu, te NFT mogą stanowić wyjątkowo lukratywną okazję inwestycyjną.

Poza grami i kolekcjonerstwem Bitcoin Dogs reprezentuje także tętniącą życiem społeczność miłośników Web3 i entuzjastów krypto, zjednoczonych w przestrzeni społecznościowej pełnej ciekawych wydarzeń, konkursów i współpracy. To tutaj tkwi prawdziwa wartość Bitcoin Dogs, nie tylko jako inwestycji lub miejsca w historii krypto, ale jako wspólne doświadczanie, które celebruje skrzyżowanie kultury degen, innowacji blockchain i ponadczasowej radości z towarzystwa zwierząt domowych.

Czy Bitcoin Dogs może być najlepszą okazją inwestycyjną w 2024 roku?

Jako że NFT przygotowują się do znacznego odrodzenia w 2024 r., jak wynika z niedawnego artykułu opublikowanego przez CoinDesk, Bitcoin Dogs posiada znaczny potencjał, aby wykorzystać ten trend. Biorąc pod uwagę sentyment wokół oryginalnego krypto, wzmagający się w związku z zatwierdzeniem przez SEC ETF-ów Bitcoina, Bitcoin Dogs może zarówno pomóc w wywołaniu, jak i przepłynięciu fali FOMO podobnej do tej, która spowodowała gwałtowny wzrost projektów NFT podczas ostatniej hossy.

Wolumen sprzedaży NFT osiągnął 25 miliardów dolarów w 2021 r. Jeśli obecne przewidywania się sprawdzą i będziemy mieli powtórkę z pierwszego szaleństwa na NFT, wówczas nastąpi gorączka złota, która pozytywnie wpłynie na różnorodne projekty. Projekty o wyróżniającym się wyglądzie i unikalnych cechach, takie jak Bitcoin Dogs, znajdą się w idealnym miejscu w idealnym czasie.

Oczekuje się, że krótki 30-dniowy okres presale tego projektu doprowadzi FOMO do szaleństwa, a inwestorzy będą chcieli zabezpieczyć sobie pozycję w projekcie, który może okazać się historycznym momentem dla świata krypto. Przy przewidywanej optymistycznej reakcji, głównie ze względu na wyjątkową pozycję Bitcoin Dogs jako pierwszego w historii ICO na blockchainie Bitcoina, z pewnością istnieje perspektywa uzyskania przez pierwszych inwestorów od 50- do 100-krotnych zysków.

Jego przełomowy charakter oraz korzystne czynniki kształtujące się w 2024 roku są dodatkowo potwierdzone silnym precedensem. Przewiduje się, że Bitcoin Dogs pójdzie w ślady popularności Bitcoin Cats, lecz jest on już przygotowany na podobny, jeśli nie większy szał inwestorów.

Bitcoin Dogs może przejść do historii. Jest to nie tylko pierwsze w historii ICO na blockchainie Bitcoina, ale jego platforma będzie także oferować unikalne, interaktywne środowisko, w którym użytkownicy będą mogli codziennie grać.

Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę Bitcoin Dogs i kupić 0DOG.

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JK
Noble Member
JK(@jk)
14 dni temu

„Przełomowy projekt Bitcoin Dogs xD

„Bitcoin Dogs rozdysponuje 900 milionów tokenów 0DOG o wartości 900 milionów dolarów” – ale co tak skromnie! dlaczego nie o wartości: 900 miliardów dolarów? xD

z pewnością istnieje perspektywa uzyskania przez pierwszych inwestorów od 50- do 100-krotnych zysków.” – z pewnością istnieje, tyle że dla: kilku cwaniaków vel animatorów tego scamu.

Płaczę, a mój szitkojnometr rozwalił skalę…

Bery
Bery
14 dni temu

Wspierając rozwój platformy, Bitcoin Dogs rozdysponuje 900 milionów tokenów 0DOG o wartości 900 milionów dolarów podczas. ???? Biorąc pod uwagę cenę preasale to wychodzi dużo mniej

Maciejus
Maciejus
14 dni temu

Jeśli tak wygląda strona to ja dziekuję. Zostało parę dni do presale a jest zrobiona w 30%

Dawid
Dawid
12 dni temu
Odpowiedz do  Maciejus

Fakt. Bardzo słabo to wygląda. Strona to wizytówka również w świecie krypto. Ciekawe jak to z tym będzie.. Sukcesu doge ani shiby na pewno nie powtórzy moim zdaniem.

Jacek
Jacek
12 dni temu

Dlaczego promujecie taki shit?
Strona nie jest skończona! Jak wygląda ta gra i jej świat?! Kto jest w zespole deweloperów?! W jaki sposób projekt oraz kontrakt został sprawdzony?!
Zapłacili Wam tokenami, a Wy nawet nie sprawdziliście czy nie są oszustami.

Zespole bithub prezentujecie żenujący poziom! Artykuł mam w całości zapisany, jeżeli się okaże, że to scam to poswiece się i zgłoszę sprawę na policję o naganianie na fałszywe projekty za pieniądze.

Nie pozdrawiam

5
0
Dodaj komentarzx