Umarł król, niech żyje król? Nowy pretendent do tytułu lidera memecoin! Wykradnie koronę Pepe?

W ostatnich tygodniach furorę na rynku kryptowalut robił memecoin wykorzystujący wizerunek Żaby Pepe (Pepe the Frog), znanej przede wszystkim z internetowych memów. Dla doświadczonych graczy było jasne, że hype na tę kryptowalutę minie prędzej, czy później. Po kilku chwilach sukcesu nadszedł moment załamania. Kurs Pepe nieco odbił, ale praktycznie szorował już po dnie. Branż już plotkuje o możliwym następcy Pepe. Czy to będzie nowy król?

Psi memecoin. To będzie nowy król?

Memecoiny według wielu bardziej doświadczonych posiadaczy kryptowalut są marną inwestycją i tworzą tylko niepotrzebne zamieszanie na rynku. Praktycznie za każdym razem, gdy pojawia się jakiś nowy memecoin to przyciąga on uwagę wielu osób. Głównie jednak tych bez doświadczenia, w branży nazywanych nieco prześmiewczo przegrywami. Hitem ostatnich tygodni była kryptowaluta PepeCoin, który, wiele na to wskazuje, właśnie zakończył swoje 5 minut i zalicza spore spadki. Dlatego branża powoli plotkuje o tym, kto może zastąpić Pepe w roli króla memowych kryptowalut. Jeden pretendent do tytuł króla już się pojawił i jak wskazują jego twórcy, właśnie to jest jego celem – wyrwać Pepe koronę. O jaką kryptowalutę memową chodzi? Jest nią nowy memecoin $LOVESNOOPY. Jak głosi hasło na twitterze nowego memcoina „po co komu żaby, skoro można mieć najsłodszego na świecie beaglea?”

https://twitter.com/ilovesnoopy1949/status/1657086738198585364

Zobacz też: Kryptowalutowy pożyczkodawca zamyka dwa oddziały w Wielkiej Brytanii. Kolejne zamknięcia w Europie niebawem. Co jest powodem?

Co wiemy o $LOVESNOOPY?

Nowy memecoin $LOVESNOOPY jest związany z postacią uroczego pieska rasy beagle, którego poznaliśmy w komiksach i bajkach pt. „Fistaszki”. Snoopy ma bogatą 70-letnią historią i w tym czasie zdobył sobie rzesze wiernych fanów wśród kilku pokoleń. Dlatego jego twórcy wierzą, że ma ogromne szanse na sukces. Ich celem jest zdobycie tytułu króla na rynku memecoinów. Token z motywem Snoopy’ego pojawia się na rynku w czasie, gdy zainteresowanie memecoinami jest najwyższe od dwóch lat. Wolumen handlu monetami memów osiągnął w zeszłym tygodniu 2,3 ​​miliarda dolarów, najwięcej od maja 2021 roku. Zadanie jest jednak niełatwe. W drodze na szczyt jest kilku graczy do pokonania, w tym również kilku innych z motywem uroczego psa. Wśród psich monet są między Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), FLOKI (FLOKI) i Baby Doge Coin (BabyDoge). Ambicje twórców są duże, a obserwatorzy bacznie obserwują poczynania Snoopiego w świecie kryptowalut. Czy $LOVESNOOPY faktycznie ma szansę na sukces na rynku memcoinów?

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze