Świąteczna promocja na portfele sprzętowe

3 572

To już kolejna tak obniżka w tym roku. Tym razem związana z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Portfele sprzętowe Ledger Nano S oraz Leger Nano X do kupienia 20% taniej w FlyingAtom Shop.

Wraz z rosnącymi wartościami naszych portfeli inwestycyjnych, warto zabezpieczyć swój kapitał. A najlepszym narzędziem do tego są właśnie portfele sprzętowe. Jeżeli jeszcze nie posiadasz takiego urządzenia, to pojawiła się doskonała okazja aby nadrobić te zaległości. W FlyingAtom Shop wystartowała promocja świąteczna, w której to Ledger Nano S oraz Ledger Nano X można kupić 20% taniej.

FlyingAtom Shop działa już na polskim rynku od blisko 2 lat. W ofercie sklepu znajdziemy m.in. szeroki wybór portfeli sprzętowych. FlyingAtom jest autoryzowanym dystrybutorem portfeli sprzętowych firm Trezor oraz Ledger w naszym kraju. Dzięki temu mamy gwarancję pochodzenia i autentyczności kupowanych produktów.

FlyingAtom Shop to oficjalny dystrybutor Ledger w naszym kraju

Po co mi portfel sprzętowy?

Portfel sprzętowy to urządzenie, który każdy poważnie traktujący swoje inwestycje krypto inwestor powinien mieć. Dlatego, że portfele sprzętowe są jedną z najbezpieczniejszych metod przechowywania kryptowalut. Przy podpisywaniu transakcji nasze klucze prywatne nigdy nie opuszczają portfela sprzętowego. Nawet jeśli podłączamy go do komputera, to transakcja jest wysyłana z komputera na portfel, tam podpisywana i następnie wysyłana z powrotem do komputera. Coraz więcej portfeli jest wyposażone także w ekrany OLED do wyświetlania i weryfikowania ważnych szczegółów w tym możliwość przywrócenia naszego klucza prywatnego za pomocą tzw. SEED-ów.

Komentarze