Specjalna promocja na 8 urodziny kantoru FlyingAtom.

Najważniejsze daty w historii kryptowalut to 3.01.2009 r. kiedy to wydobyto pierwszy blok Bitcoina czy 22.05.2010 r. gdy Laszlo Hanyecz dokonał pierwszego zakupu, płacąc BTC. W Polsce kalendarz ważnych w branży kryptowalut wydarzeń można zapełnić innymi datami, ale prawdopodobnie znalazłoby się w nim miejsce na 22.11.2015 r. Właśnie wtedy, dokładnie 8 lat temu powstał kantor kryptowalut Flyingatom

Zaczynając od jednego biura w Warszawie, przez te 8 lat firma rozrosła się do ogólnopolskiej sieci kantorów kryptowalut i bitomatów. Obecnie możemy skorzystać z usług wymiany kryptowalut w 18 stacjonarnych biurach kantoru lub w jednym z 47 bitomatów rozmieszczonych na terenie całego kraju. W biurach Flyingatom możemy dokonać zakupu lub sprzedaży większości dostępnych na rynku kryptowalut, natomiast bitomaty obsługują BTC, ETH oraz stablecoiny USDT i USDC po siecie ERC20. 

Urodzinowa Promocja

Z okazji swoich 8 urodzin kantor kryptowalut FlyingAtom przygotował specjalną promocję dla swoich klientów. Od dnia urodzin, czyli 22.11 przez dwa kolejne tygodnie otrzymamy 10% zniżki od prowizji pobieranej przy wymianie kryptowalut w biurach stacjonarnych. Przykładowo zamiast standardowych 3% prowizji przy wymianie, pobrane zostanie jedynie 2,7%.  

FlyingAtom to nie tylko kryptowaluty

Przez lata swojej działalności FlyingAtom rozszerzył znacząco ofertę swoich usług. Oprócz działalności w branży kryptowalut, od 5 lat działa też FlyingAtom Gold oferujący sprzedaż złota i srebra inwestycyjnego. W firmowym portfolio znajdziemy też FlyingAtom Shop – sklep z portfelami sprzętowymi i kryptogadżetami oraz FlyingAtom.pl – segment zajmujący się wymianą kryptowalut przy pomocy płatności elektronicznych. 

Urodziny FlyingAtom świętuj podczas GoldUp Warszawa

W ramach urodzinowego tygodnia grupa FlyingAtom zaprasza w sobotę 25.11 do Warszawy na GoldUp – spotkanie miłośników metali szlachetnych i inwestycji. W przestrzeni Brain Embassy przy ul. Konstruktorskiej 11 w Warszawie będzie można posłuchać wystąpień prezesów, dyrektorów, analityków, popularnych twórców a przede wszystkim wieloletnich praktyków, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami na rynkach inwestycyjnych. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie GoldUp.

Dowiedz się więcej o GoldUp Warszawa:

Złoto czy aktywa cyfrowe? – dowiedź się na GoldUp Warszawa

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze