Shiba Memu kontra Chimpzee: walka o palmę pierwszeństwa wśród memecoinów

[Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany]

Jako że świat coraz bardziej przekonuje się do memecoinów, dzisiaj przyjrzymy się dwóm tokenom, które wyróżniają się na tle innych.

Shiba Memu to nowinka w sektorze memecoinów – ten śmiałek może na zawsze zrewolucjonizować scenę krypto dzięki ambitnym planom autonomicznej strategii marketingowej opartej na AI.

Drugi z nich, Chimpzee, to łagodny gigant wśród kryptowalut, prawdziwy wojownik z misją. Choć nowe memecoiny powstają jak grzyby po deszczu, społeczność internetowa wyraźnie faworyzuje te dwa. Trwają zakłady, który z nich stanie się najlepszą inwestycją tego roku. Stawki są wysokie, a pojedynek między Shiba Memu a Chimpzee już trwa – rękawica została rzucona. Który z coinów zdobędzie palmę pierwszeństwa w ostatnim kwartale 2023 roku?

Shiba Memu: Pionierski projekt oparty na AI, który wyróżnia się zdolnością autonomicznych działań marketingowych

Shiba Memu już teraz przyciąga powszechną uwagę na ultrakonkurencyjnym rynku memecoinów, choć nie wyszedł jeszcze z etapu przedsprzedaży.

fot. materiały sponsora

Ten innowacyjny projekt wykorzystuje najnowsze zdobycze w dziedzinie sztucznej inteligencji, by zaistnieć w świecie krypto. Dzięki przetwarzaniu języka naturalnego (NLP) i analizie sentymentu Shiba Memu, jak na rasowego psa przystało, potrafi wywęszyć w sieci organiczne wzmianki o sobie, by następnie ocenić nastroje inwestorów i społeczności internetowej.

Na podstawie zdobytych w ten sposób danych Shiba Memu jest w stanie samodzielnie tworzyć kampanie marketingowe tak, by poprawić sentyment inwestorów i sprawić, by chętniej inwestowali w SHMU. Posiadacze tokenów Shiba Memu mogą też wchodzić z interakcje z coinem na platformie AI, gdzie będą mogli zamieścić informacje zwrotne dotyczące tych interakcji oraz sugerować nowe społeczności i strony, którymi powinien zainteresować się algorytm.

Przedsprzedaż SHMU: Innowacje już w pierwszej odsłonie

Platforma nie tylko proponuje nowy poziom innowacji w świecie memecoinów. Sama struktura przedsprzedaży Shiba Memu jest niespotykana, co również wpływa na stały wzrost ceny coina.

Etap presale miał pierwotnie trwać 60 dni, ale twórcy projektu zdecydowali się wydłużyć ten termin o kolejne 60 dni — w ten sposób nowi inwestorzy mogą zasilić pulę płynności, a ci, którzy już załapali się na przedsprzedać, do 31 października mają szansę podwoić swoje środki.

Jak to możliwe? Początkowa cena SHMU wynosiła zaledwie 0,011125 USD, ale każdego dnia rośnie o ustaloną kwotę 0,000225 USD. Po 60 dniach od rozpoczęcia przedsprzedaży wszyscy inwestorzy osiągnęli zysk w wysokości 119,33%. Teraz, kiedy przedłużono czas trwania etapu presale, zyski mogą sięgnąć prawie 240%. Sami widzicie, że to imponujący wzrost wartości.

Czym jest Chimpzee?

Podczas gdy Shiba Memu wnosi do świata memecoinów odrobinę szczenięcej radości, Chimpzee to nieco ostrożniejszy gracz o wielkim sercu. Głównym celem projektu jest poprawa krajobrazu krypto poprzez oddziaływanie na poszczególne blockchainy, a jednocześnie zwrócenie uwagi na kwestie środowiskowe. Twórcy Chimpzee zgodnie twierdzą, że projekt to coś więcej niż tylko kolejna kryptowaluta. To misja, w ramach której inwestorzy przyczyniają się do tworzenia zrównoważonego klimatu również w świecie krypto.

fot. materiały sponsora

Projekt Chimpzee zakłada sadzenie drzew i wsparcie organizacji zajmujących się ochroną zagrożonych gatunków zwierząt. Przeciwstawia się też zmianie klimatu. Posiadacze tokenów CHMPZ mogą uzyskać pasywny dochód, ponieważ zyski z prowizji od transakcji są dzielone pomiędzy użytkowników platformy. Można też otrzymać paszport NFT, by zapewnić sobie jeszcze wyższy udział w zyskach.

Platforma oferuje też grę Zero Tolerance, w której gracze mogą zarabiać coiny, zaliczając koleje misje i etapy.

Shiba Memu kontra Chimpzee: W który memecoin najlepiej teraz zainwestować?

Przedsprzedaż Chimpzee jeszcze trwa, choć trzeba uczciwie powiedzieć, że zbliża się już do końca. Ekologiczne nastawienie i oryginalne połączenie mechaniki play-to-earn z możliwością uzyskania pasywnego dochodu z pewnością przyciągną wielu inwestorów. Czy altruizm i chęć ratowania planety zwyciężą w starciu z przełomowym, uroczym i ambitnym coinem, jakim jest Shiba Memu? Analitycy przyglądający się perspektywom obu walut próbują porównać ich ceny po zakończeniu ICO (pierwszej publicznej oferty).

Na chwilę obecną cena Shiba Memu osiągnęła poziom 0,035 USD. Inwestorzy, którzy chcą skorzystać na niskiej cenie, powinni się pospieszyć, bo kiedy token wejdzie na giełdy, jego wartość prawdopodobnie wzrośnie. Jako że w tym przypadku rysują się znakomite perspektywy zwrotu, warto się zainteresować.

Szczenięcy memecoin Shiba Memu niedługo zacznie deptać po piętach swojemu bardziej doświadczonemu rywalowi, jakim jest Chimpzee. Ten coin z kolei wchodzi na ostatnią prostą etapu przedsprzedaży, więc traderzy, którzy chcą przyczynić się do ratowania planety, nie powinni zbyt długo zwlekać. Sytuacja, jak to zwykle bywa na rynku krypto, jest dynamiczna, a obecność dwóch tak różnych, a zarazem charakterystycznych graczy z potencjałem może doprowadzić do zaskakującej próby sił nawet po wejściu na giełdy.

[Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany]

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze