Satoshi wypływa na szerokie morze

6 380

Satoshi to załogowy statek klasy turystycznej, który przygotowuje się właśnie, aby wypłynąć na szerokie morze. Docelowym portem rejsu jest Panama. Na pokładzie Satoshi znajduje się 777 kabin, które zostaną sprzedane na aukcji jako apartamenty. Gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości – na pokładzie Satoshi będzie można płacić BTC za wszelkie rodzaje towarów i usług.

CCS „Satoshi” | Luksus i krypto

Ocean Builders to firma, która buduje „morskie łodzie” lub pływające domy dla żeglarzy. Całkiem niedawno zaprezentowała „The Crypto Cruise Ship” o nazwie Satoshi. Statek jest przygotowywany do wypłynięcia z Morza Śródziemnego i ma zakotwiczyć w Zatoce Panamskiej.

Crypto Cruise Ship Satoshi ma 811 stóp długości z 12 pokładami i 777 kabinami, które zostaną sprzedane na aukcji jako apartamenty. Na pokładzie znajdą się restauracje, kawiarnie, bary, baseny, jacuzzi, park wodny i nie tylko. Szczegóły na oficjalnej stronie Ocean Builders. Bitcoin będzie akceptowany na całym statku dla zakupu wszystkich towarów i usług, Inne formy płatności, w tym dolar amerykański, również będą dostępne.

Aukcje na apartamenty na Satoshi ruszają już niedługo!

Crypto Cruise Ship Satoshi był wcześniej statkiem wycieczkowym o nazwie „Pacific Dawn”.. Zbudowany w 1991 roku, współpracuje z Princess Cruises i P&O Australia. Firma macierzysta P&O, Carnival Corporation, niedawno sprzedała statek, ponieważ na jej działalność wpłynęła pandemia koronawirusa.

Amerykański przedsiębiorca – Chad Elwartowski, dyrektor operacyjny Ocean Builders, mówi, że jego firma ma odebrać statek wycieczkowy 4 listopada na Morzu Śródziemnym. Następnie nazwa statku zostanie zmieniona na Satoshi.

Rejestracja już się rozpoczęła, a aukcje na apartamenty odbędą się między 5 a 28 listopada. Według Ocean Builders data wprowadzenia usługi na rynek przypada na styczeń przyszłego roku. Kupujący uzyskają pełne prawo własności do swoich kabin i będą zobowiązani do uiszczania miesięcznej opłaty na pokrycie kosztów operacyjnych. W publikacji dodano, że pierwsza sprzedaż obejmie 200 kabin, których wstępna cena waha się od 25 000 do 50 000 dolarów.

Komentarze