Rob Gryn opuszcza Everdome, oto wielkanocny prezent! Rafał Zaorski miał rację?

Inwestorzy Everdome otrzymali od Roberta Gryna prawdziwie świąteczny prezent. Niegdyś multimilioner, dziś kojarzony z dwoma poturbowanymi po hossie projektami Gryn opuścił swoje 'drugie dziecko’ – Everdome. Rafał Zaorski już kilka miesięcy temu piętnował postawę kontrowersyjnego 'CEO’ i zarzucał mu nieuczciwość. Właściwie decyzja Gryna nie dziwi – odkąd ceny projektów sromotnie spadły, wizjoner zapadł się pod ziemię.

Wszyscy pamiętają jak w wywiadzie, na kanale Phila Koniecznego roztaczał świetlaną przyszłość przed swoimi projektami. Cały świat miał się zeskanować w Metahero. Następnie inwestorzy z Metahero mieli przenieść się do Metaverse i wszyscy razem wyruszyć w kosmiczną wyprawę na Marsa! Dziś już wiemy, że wszystko to było… No właśnie, czym? Efektem bujnej wyobraźni i niestabilności emocjonalnej? A może grą na wzbudzenie chciwości i ogolenie przysłowiowych owiec? A co Wy o tym sądzicie, Drodzy Czytelnicy?

W ostatnim czasie RZ grał na spadki ceny Everdome. Gryn nie miał czym bronić kursu promowanej przez siebie kryptowaluty? A może nie po prostu chciał?

Pompuj, promuj, opuść

Tak w skrócie można byłoby opisać to, co spotkało porzucone 'biznesowe projekty’ Gryna – Metahero i Everdome. Zabiegi marketingowe, brytyjski akcent, dubajscy szejkowie, drogie zegarki i samochody, kosmiczne symulacje metaverse – wszystko to było.

https://twitter.com/Rob_Gryn/status/1644341976509173760

Gryn opuścił projekt ale zapewnia inwestorów, że koniec jego przygody nie oznacza końca całego projektu! On jednak nie weźmie udziału w tym zapierającym dech w piersiach przedsięwzięciu. Inwestorzy spotkają swojego 'guru’ prawdopodobnie na terenie Jezero. Kosmicznego miasta na Marsie, do którego wszyscy razem mieli dotrzeć w wirtualnej symulacji. Wygląda jednak na to, że w ostatniej chwili Gryn odpiął pasy i boi się wsiąść do tej rakiety. Teraz przypomniał sobie, że musi zająć się swoją rodziną!

Czerwona planeta Gryna

Prawdopodobnie namierzyliśmy Czerwoną planetę, na którą miał zabrać inwestorów projekt Everdome. Udało się! Oto ona:

Wykres ceny projektu Everdome. Źródło: Coingecko
Wykres ceny projektu Metahero. Źródło: Coingecko

Podzielamy zdanie RZ. Swego czasu projekty Gryna wyceniane były na astronomiczne kwoty. Wszystko dzięki nieprzeciętnym zdolnościom aktorskim i wielomilionowym nakładom na marketing. Były to atuty nie do przecenienia. Ale nie w bessie.

Jasne Phil! Zdecydowanie lepiej inwestować w projekty polecane przez gości na Twoim kanale.

Niektóre wywiady bardzo źle się starzeją. Trzeba jednak przyznać, że Phil poza samym zaproszeniem Gryna do rozmowy, w wywiadzie był dość zachowawczy. Sam fakt przeprowadzenia rozmowy nie jest niczym skandalicznym ale… Ile 'owiec’ z kanału Koniecznego nabrało się na kuglarskie sztuczki obieżyświata z Krakowa? https://www.youtube.com/watch?v=Do55IpJIXyg&embeds_euri=https%3A%2F%2Fkryptofama.pl%2F2021100740184%2Fphil-konieczny%2Frob-gryn-i-kryptowaluta-metahero-hero-czy-zmieni-wiat-gamingu-i-nft&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title&ab_channel=PhilKonieczny

Umarł król niech żyje król!

Czy nowy CEO Everdome stanie na wysokości zadania? Czy utrzyma ciężar jaki na nim spoczywa i zdoła zabrać inwestorów na cyfrową symulację Marsa? A może spróbujmy odpowiedzieć na pytanie – jakim projektem zaskoczy nas Rob Gryn w kolejnej hossie? Może cyfrowa hodowla jedwabników?

Może Cię zainteresuje:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze