RCD Espanyol akceptuje krypto w swoim sklepie

RCD Espanyol jest pierwszą drużyną La Liga, która zdecydowała się na włączenie tej metody płatności do oficjalnych sklepów należących do klubu, aby promować rozwój nowych technologii.

RCD Espanyol rozpoczyna współpracę z Crypto SNACK

Pomimo obecnego kryzysu, z jakim boryka się rynek kryptowalut, wciąż istnieje kilka instytucji, które są zaangażowane w promocję wirtualnych pieniędzy. Tak jest w przypadku RCD Espanyol, który we wtorek rozpoczął współpracę z platformą Crypto SNACK. Ma ona pomóc w przyjmowaniu płatności za pośrednictwem wirtualnych walut w obiektach należących do klubu. W ten sposób Katalończycy stali się pierwszym klubem w La Liga, który zdecydował się przyjąć ofertę współpracy z firmą Crypto SNACK. Ponadto uznali użycie 30 różnych kryptowalut, stając się pierwszą drużyną na świecie, która tak głęboko zagłębiła się w ten rynek.

Fani, którzy sobie tego życzą, od dziś będą mogli płacić za produkty w sklepie internetowym swoimi kryptowalutami. Później uruchomiona zostanie druga faza, w której kibice będą mieli również możliwość opłacenia biletów okresowych, karnetów lub karnetów na wycieczkę po stadionie RCDE. W ten sposób RCD Espanyol zamierza promować płatności za pośrednictwem platform cyfrowych.

Kryptowaluty ważne dla sportu

Zastępca dyrektora klubu, Antoni Alegre powiedział, że klub chce umocnić się jako technologiczny prekursor i promotor nowych rozwiązań w dziedzinie sportu. Uważa, że ​​sektor krypto przeżywa boom i ma wiele możliwości napędzania silnika gospodarczego. Bez wątpienia klub uznaje, że technologia jest niezbędna dla przyszłości sportu, który jest tak ważny dla Hiszpanów.

Crypto SNACK od dawna z RCD Espanyol

Crypto SNACK dołączył do Espanyolu w maju zeszłego roku jako jeden z głównych sponsorów drużyny. Firma ta umieściła swoje logo na koszulkach treningowych, oficjalnych spodniach meczowych oraz na koszulce sekcji FIFA swojego e-sportowego klubu. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy być partnerami z Espanyolem, który oficjalnie będzie akceptował płatności w kryptowalutach, będąc jednym z pionierów w branży” – wskazał właściciel Crypto SNACK, Stuart Morrison.

Klub i Crypto SNACK podpisały współpracę na trzy sezony. Porozumienie to przyciąga uwagę sektora blockchain i oczekuje się, że w przyszłości niektóre wydarzenia związane z tymi nowymi technologiami będą mogły odbywać się na Stadionie RCDE. „Ta współpraca pozwala nam przybliżyć technologię blockchain fanom i otworzyć drzwi RCDE na globalny rynek”, podsumował CEO Crypto SNACK.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx