Ralph Lauren integruje kryptowaluty. Od dzisiaj za towary marki zapłacisz jednym z kilkunastu tokenów

Ralph Lauren, amerykańska marka towarów luksusowych ogłosiła, że jej klienci mogą teraz płacić za pomocą kryptowalut w nowym sklepie zlokalizowanym w Design District w Miami. Marka współpracuje w zakresie tej integracji z pośrednikiem Bitpay, a akceptowane aktywa cyfrowe to m.in. Bitcoin, Ethereum i Polygon oraz kilkanaście innych. Lokalizacja w Miami została również wyznaczona jako centralny punkt marki dla promocji Web3.

Ralph Lauren wchodzi w kryptowaluty

Ogłoszenie przez Ralpha Laurena, że będzie akceptować płatności kryptowalutowe w swoim nowym sklepie w Design District w Miami, jest ekscytującym wydarzeniem zarówno dla branży modowej, jak i świata kryptowalut. Ruch ten odzwierciedla rosnący trend wśród firm, aby zintegrować kryptowaluty jako formę płatności i zbadać potencjał technologii Web3 w realnym świecie. Ruch ten pragnie wykorzystać bazę konsumentów towarów technologicznych i luksusowych w Miami, która w ostatnich latach stała się ośrodkiem innowacji w zakresie kryptowalut i technologii blockchain w USA.

David Lauren, główny dyrektor ds. innowacji w Ralph Lauren, zauważył, że decyzja o akceptacji płatności kryptowalutowych w sklepie w Miami wynika z tętniącej życiem społeczności startupów, marek i luksusowych konsumentów w Miami. Firma planuje otworzyć podobne sklepy w Europie, Ameryce Północnej i Azji, co może utorować drogę innym luksusowym markom do przyjęcia płatności kryptowalutowych i zbadania potencjału technologii Web3 w celu polepszenia doświadczenia zakupowego u swoich klientów.

Zobacz też: Coinbase okiem Jima Cramera: „nie ruszyłbym tego nawet kijem”. Dla weteranów rynku to byczy sygnał

Pełne oświadczenie pośrednika BitPay

BitPay z przyjemnością ogłasza, że Ralph Lauren, marka, która definiuje nowoczesny luksus i ponadczasowy styl, akceptuje płatności kryptowalutowe w swoim nowym sklepie w Miami Design District.

Ów sklep proponuje klientom nowe sposoby angażowania się w markę, w tym akceptowanie kryptowalut jako metody płatności. Lokalizacja w Miami Design District to pierwszy sklep detaliczny Ralph Lauren, który akceptuje płatności kryptowalutowe. Klienci mogą płacić za wszystkie towary marki Ralph Lauren prosto z preferowanych portfeli kryptowalutowych.

We współpracy z BitPay, klienci będą mogli dokonywać zakupów za pomocą wiodących kryptowalut, w tym:

Bitcoin (BTC), w tym Bitcoin Lightning Network
ApeCoin (APE)
Bitcoin Cash (BCH)
Dai (DAI)
Dogecoin (DOGE)
Ethereum (ETH)
Euro Coin (EUROC)
Gemini Dollar (GUSD)
Litecoin (LTC)
Pax Dollar (USDP)
Polygon (MATIC)
Shiba Inu (SHIB)
USD Coin (USDC)
Wrapped Bitcoin (WBTC)

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze