Prognozy cenowe ChatGPT dla znanych memecoinów: Dogecoin, Shiba Inu i WSM

[Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany]

Dogecoin (DOGE) i Shiba Inu (SHIB) zaliczają spadki w roku 2023, a inwestorzy z niecierpliwością wyczekują zmiany kierunku.

Z memecoinami jest jak z karierą samych memów – trudno przewidzieć kierunek ich rozwoju i żywotność. Tym razem z ciekawości skorzystaliśmy z podpowiedzi ChatGPT, by dowiedzieć się, jak zdaniem sztucznej inteligencji będą się kształtować ceny popularnych memecoinów.

W tym artykule podsumowaliśmy wnioski, do jakich doszedł ChatGPT, kiedy zapytaliśmy, czy Dogecoin czy Shiba Inu mają szansę osiągnąć pułap cenowy 1 USD. AI w swoich przewidywaniach ujęła też jeszcze jednego memecoina, a mianowicie Wall Street Memes, który zaskoczył nas już w połowie roku i widać, że zaskoczy jeszcze nieraz.

Negatywny sentyment odbija się na cenie topowych memecoinów

Dogecoin i Shiba Inu są najbardziej znanymi memecoinami na świecie, ale na przestrzeni ostatnich miesięcy nawet i one miały mocno pod górkę.

fot. materiały sponsora

Zainteresowanie inwestorów tymi walutami istotnie zmalało, a nie pomogło w tym też ogólne pogorszenie klimatu wokół rynków krypto.

Poza tym w roku 2023 pojawiły się też nowe memecoiny, na przykład Pepe (PEPE), które przebojem wdarły się na szczyt listy i od razu osiągnęły wyższą stopę zwrotu niż znane już DOGE i SHIB.

Mimo wszystko łączna kapitalizacja rynkowa Dogecoina i Shiba Inu wciąż wynosi ponad 13 miliardów USD, a dzienny wolumen transakcji dla obu tych coinów przekracza 320 milionów dolarów.

To oznacza, że mimo niedawnych trudności obie waluty nadal utrzymują się na pozycjach liderów na rynku krypto.

Czy ChatGPT sądzi, że DOGE lub SHIB osiągną pułap $ 1?

W tym kontekście ChatGPT wysnuł zaskakującą prognozę dla Dogecoina i Shiba Inu.

Sztuczna inteligencja podaje, że większe prawdopodobieństwo osiągnięcia ceny 1 dolara ma Dogecoin. Swoje wnioski ChatGPT oparł na analizie cen obu coinów.

Dogecoin obecnie kosztuje 0,0612 USD. Do dolara jeszcze bardzo dużo brakuje, ale ChatGPT uważa, że taki wzrost byłby możliwy, gdyby pojawiły się masowe inwestycje, zawiązano strategiczne partnerstwa, lub gdyby walutę oficjalnie poparł jeden z liczących się w świecie krypto celebrytów.

 Ewidentne jest jednak, że w tym przypadku konieczny byłby zbieg kilku pozytywnych okoliczności.

Shiba Inu osiąga obecnie cenę 0,0000072 USD, więc o wartości 1 dolara może póki co pomarzyć. 

Nic dziwnego więc, że ChatGPT w tym przypadku wysnuwa znacznie ostrożniejsze prognozy. Aby wartość jednego SHIB zbliżyła się do 1 dolara, musiałoby dojść do masowego przyjęcia tokena na całym świecie oraz do istotnych zmian w tokenomice.

ChatGPT dostrzega potencjał obu coinów, choć jednocześnie zastrzega, że nawet optymistyczne prognozy należy traktować z dużą dozą ostrożności.

Czy zdaniem sztucznej inteligencji inne memecoiny mają w najbliższej przyszłości szansę na wzrost ceny?

Choć mało prawdopodobne jest, by Dogecoin czy Shiba Inu kiedykolwiek dobiły do mitycznej wartości 1 dolara, nie oznacza to, że model AI nie dostrzega potencjału innych memecoinów.

ChatGPT zwrócił uwagę na niedawną przedsprzedaż Wall Street Memes, jako że jest to waluta, która w najbliższym czasie może zaliczyć spore zwyżki.

fot. materiały sponsora

Zgodnie z prognozą ChatGPT $WSM może liczyć na wzrost ceny nawet o 641% po notowaniach na największych giełdach krypto.

Wall Street Memes (WSM) to jedna ze wschodzących gwiazd roku 2023. Na etapie przedsprzedaży memecoin zgarnął ponad 25 milionów dolarów.

Za siłą przebicia tego coina stoi głównie wierna, ponad milionowa społeczność internetowa.

Jak sugeruje nazwa tego coina, Wall Street Memes to waluta inspirowana niesławną grupą na Reddicie, znaną jako WallStreetBets, o której głośno było w roku 2021 podczas afery z GameStop.

Twórcy Wall Street Memes jednak nie zadowolili się wyłącznie skojarzeniem z WallStreetBets, by zyskać popularność. Dla swoich inwestorów opracowali wyjątkowy protokół stakingowy, dzięki któremu traderzy mogą liczyć na spore zyski.

Z oficjalnej strony $WSM wynika, że inwestorzy mogą zamrozić kupione tokeny i osiągnąć zysk w wysokości 55% w skali roku.

Jako że etap presale zakończył się sukcesem, a opcja stakingu cieszy się sporym powodzeniem, Wall Street Memes znalazł się na szczycie listy dobrze rokujących kryptowalut na portalu CoinSniper.

Opierając się na entuzjastycznym powitaniu, jakie inwestorzy oraz uczestnicy giełdy zgotowali nowemu memecoinowi, ChatGPT prognozuje, że ten token ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Jak wysoko może dotrzeć $WSM? 

Jeśli twórcy będą nadal dbać o zaangażowanie społeczności skupionej wokół $WSM, a coin zacznie odnosić powodzenie na kolejnych giełdach, model AI szacuje, że do końca roku 2023 możliwy jest wzrost ceny nawet do 0,25 USD.

Gdyby prognoza okazała się trafna, oznaczałoby to wzrost o całe 641% od ceny w przedsprzedaży. Warto jednak pamiętać, że nawet prognozy specjalistów obarczone są pewnym ryzykiem, a tu przytaczamy szacowanie oparte na algorytmach sztucznej inteligencji. Zaleca się zatem ostrożność w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych oraz uważną obserwację sytuacji na rynku.

[Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany]

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze