Styczniowy Warsaw Block o ekosystemach prawnych i rankingach treści

Od ponad roku mieszkańcy stolicy mają możliwość wzięcia udziału w comiesięcznych spotkaniach osób zainteresowanych tematyką kryptowalut i blokchainem. Styczniowa edycja Warsaw Block dotyczyć będzie regulacji prawnych blokchaina, a także rankingów treści i reputacji w ekosystemach blokchainowych.

Spotkanie odbędzie się 27 stycznia o godzinie 19, na kampusie przy ul. Ząbkowskiej 27/31. Organizatorem spotkań jest Coinfirm i Coinfirm Blokchain Lab.

Podczas pierwszego bloku wystąpień, poświęconemu zagadnieniom prawnym, wystąpią dr Arwid Mednis, partner w Wierzbowski Eversheds i Jacek Czarnecki, prawnik specjalizujący się w technologii z kancelarii Wardyński i Wspólnicy.

Po przerwie networkingowej wystąpi Maciej Ołpiński, współzałożyciel serwisu Usersfeeds.io. Posuszy temat: „Optymalizacja zwrotu uwagi w modelach gospodarki opartej na tokenach”.

W ostatniej części odbędzie się dyskusja z prelegentami oraz ekspertami z Coinfirm.

Warsaw Block odbywa się już od roku. Dotychczasowe spotkania dotyczyły między innymi kryptowaluty Dash, perspektyw ekonomicznych dla walut cyfrowych, czy Golem Project.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Organizatorzy proszą jednak o wcześniejszą rejestrację na portalach Facebook, Eventbrite, bądź Meetup.

https://web.facebook.com/events/1344822518902070/

https://www.eventbrite.com/e/warsaw-block-the-monthly-blockchain-bitcoin-and-startup-event-tickets-31233502246

https://www.meetup.com/Warsaw-Block-Monthly-Blockchain-Bitcoin-and-Startup-event/

Program Warsaw Block
Komentarze