PompCryptoJobs | Nowa platforma ogłoszeń o pracę w sektorze blockchain

2 216

Anthony Pompliano, popularny ewangelista kryptowalut i partner w Morgan Creek Digital, uruchomił platformę z ofertami pracy z branży blockchain i kryptowalut o nazwie PompCryptoJobs.

Ogłoszona i uruchomiona dziś PompCryptoJobs zawiera już ponad 100 ogłoszeń o pracę od partnerów biznesowych Anthony’ego: Gemini, Coinbase i BlockFi.

Platforma PompCryptoJobs jako pomost łączący pracodawców i szukających pracy

Pompliano planuje wykorzystać skupioną wokół siebie społeczność, aby połączyć firmy i kandydatów do pracy na jednym wspólnym rynku talentów.

„Myślę, że obecnie na rynku istnieje ku temu oczywista potrzeba” powiedział Pompliano. „Masz miliony Amerykanów i ludzi na całym świecie, którzy są bez pracy, i jeszcze więcej milionów, którzy chcą zmienić obecną pracę. W międzyczasie firmy kryptowalutowe rozwijają się i zatrudniają bardzo szybko, ale nie ma jednego miejsca, w którym kandydaci do pracy i pracodawcy mogliby się spotkać.”

Model przychodów dla nowego portalu z ofertami pracy polega na uiszczaniu miesięcznej opłaty za widoczność na platformie – wyjaśnił Pomp.

„Moim celem jest, aby jeszcze w tym roku na tablicy znalazło się 10 000 wakatów”.

Podobnie jak inne strony z ofertami pracy, PompCryptoJobs.com ma dwa wymiary: poszukującego pracy i pracodawcy.

Osoby poszukujące pracy podają swoje imię i nazwisko, adres e-mail i hasło, aby otworzyć konto, skąd mogą bezpłatnie przesłać swoje CV.

Zaaplikujesz?

Komentarze