Odkryto opuszczoną willę „króla krypto”. W środku zostawił nie tylko „Bitcoiny”

Opuszczone przez tajemniczego krypto milionera luksusowe mienie w Ontario w Kanadzie zostało niedawno odkryte przez miejskiego eksploratora, znanego w sieci jako Freaktography. Wartość nieruchomości szacowana jest na 3 miliony funtów. W jej wnętrzu znajduje się drewniana spiralna klatka schodowa, wanna z hydromasażem oraz specjalnie przygotowane pomieszczenie do wydobywania Bitcoin.

Król krypto porzucił gigantyczną willę

Dave, znany lepiej jako Freaktography, podzielił się ze swoimi obserwatorami na YouTube nagraniem z opuszczonej posiadłości. Jego kanał śledzi ponad 85 tysięcy użytkowników. „Kiedyś był to symbol bogactwa i luksusu. Teraz ta posiadłość jest symbolem opuszczenia i tajemniczości”, mówił Dave. Krążą plotki, że niesławny „Król Krypto” zniknął bez śladu, pozostawiając za sobą opuszczone projekty kryptowalutowe.

W rezydencji odkryto także tysiące medycznych maseczek oraz chirurgicznych fartuchów. Wszystkie nowe i zapakowane w pudełka. Posiadłość obecnie jest na sprzedaż jako grunt pod inwestycje, chociaż sama budowla powoli popada w ruinę.

Może Cię też zainteresować: „Barbie” przed szansą na spektakularny rekord. Zostanie numerem jeden?

Nieoczekiwani lokatorzy i akcesoria medyczne

Podczas eksploracji Dave dokonał niespodziewanego odkrycia. W posiadłości znaleźli ślady obecności kogoś, kto mógł ją tymczasowo zamieszkiwać. „Były znaki wskazujące na to, że ktoś tam mieszkał. Bezdomny uczynił z tej posiadłości swój dom, co dodaje kolejną warstwę intrygi do naszej przygody”, opowiadał Dave.

Wspomniane odkrycie zdobyło popularność wśród obserwatorów Dave’a. Jeden z komentujących napisał: „Czuję pewien niesmak, widząc cały ten sprzęt do wydobywania kryptowaluty. Wywołuje to uczucie, jakby się natknęło na opuszczone laboratorium do produkcji narkotyków podczas miejskiej eksploracji”. Inni dzielili się swoim zdumieniem i refleksjami na temat zaskakujących odkryć w opuszczonej posiadłości.

Niektórzy zastanawiali się nad znalezionymi medycznymi przedmiotami. „Zastanawiam się, skąd te medyczne akcesoria? Jeśli posiadłość zostałaby odnowiona, mógłby to być naprawdę wspaniały dom”, komentował Jonathan.

Nie można zapomnieć, że każde odkrycie takie jak to prowadzi do refleksji o tym, jak szybko fortuna może się odwrócić, a imperia odejść w zapomnienie.

Zobacz również:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze