Mieliście środki na giełdzie FTX? Zegar tyka. Ostatnia szansa na odzyskanie środków

Kroll Restructuring Administration LLC, spółka zarządzająca masą upadłościową po bankructwie giełdy-kryptoimperium FTX której królem był Sam Bankman-Fried, rozesłała właśnie do byłych użytkowników pośrednika wiadomość e-mail. Zawarto w niej informacje, że 29 września o godz. 16:00 przedawni się termin składania wniosków o potencjalne zaspokojenie roszczeń wierzycieli. Jeżeli chcecie mieć szanse na odzyskanie choć części swoich środków- należy rozważyć działanie.

Klienci FTX z ostatnim dzwonkiem na składanie wniosków

Pełną tresć maila prezentujemy poniżej:

Szanowny Kliencie:

Chcielibyśmy przypomnieć, że Data Przedawnienia roszczeń klientów FTX to 29 września 2023 r., godz. 16:00 czasu wschodniego Stanów Zjednoczonych („Data przedawnienia”). Data Przedawnienia to ostateczny termin składania dowodów roszczeń przeciwko FTX Debtors z tytułu roszczeń klientów. Zalecamy wszystkim klientom posiadającym roszczenie o rozpoczęcie procesu zgłaszania roszczeń poprzez zalogowanie się do portalu roszczeń klientów pod adresem https://claims.ftx.com. Jeśli już złożyłeś dowód roszczenia i nie masz żadnych zmian, nie ma potrzeby składania kolejnego wniosku.

Należy pamiętać, że FTX Debtors zażądało również informacji KYC w ramach obsługi procesu roszczeń klientów. W związku z tym zachęcamy do rozpoczęcia procesu Poznaj swojego klienta („KYC”). Należy pamiętać, że posiadanie zweryfikowanego statusu KYC w celu złożenia wniosku NIE jest obowiązkowe. Jeśli chcesz złożyć roszczenie klienta, możesz to zrobić podczas procesu KYC przed Datą Przedawnienia. Ponadto proces KYC nie musi zostać zakończony i zweryfikowany przed Datą Przedawnienia. Proces przeglądu i weryfikacji KYC będzie kontynuowany po Dacie Przedawnienia.

Pamiętaj, że jeśli Twoje konto zostało wcześniej zamrożone w wyniku incydentu cyberbezpieczeństwa, zapoznaj się z osobnym komunikatem wysłanym 17 września 2023 roku.

Więcej informacji na temat procesu obsługi klienta i procesu KYC można znaleźć w witrynie pomocy technicznej FTX pod adresem https://support.ftx.com. Możesz również skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej ([email protected]), jeśli masz trudności z zalogowaniem się do portalu roszczeń klientów.

Z poważaniem,

FTX

Warto upewnić się czy nie mieliście wcześniej środków u tego pośrednika. Doświadczenie pokazuje, że często uczestnicy rynku zapominają że gdzieś zachomikowali niewielką część swoich inwestycji.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze