Jak wydobywać bitcoiny bez sprzętu? Projekt CGMD Miner otwiera handel kontraktami

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

CGMD Miner to rewolucyjny projekt wydobywania bitcoinów w chmurze, który rozpoczął się w 2020 roku. Niedawno osiągnął on ważny kamień milowy w ramach rozwoju swojej idei wydobywania w chmurze, pozyskując 50 milionów dolarów od zainteresowanych inwestorów.

fot. materiały sponsora

Projekty w chmurze CGMD Miner zaczynają się od 10 USD

Nic nie wskazuje na to, że projekt spocznie na laurach. Cała koncepcja zakłada, że projekty wydobywcze w chmurze i przejrzyste wydobywanie Bitcoinów powinny być dostępne dla każdego użytkownika, co jest potencjalnie dochodowym modelem biznesowym i może przyciągnąć uwagę coraz to większej liczby zainteresowanych.

Istnieje 9 projektów wydobywczych w chmurze, w których można wziąć udział i otrzymać jeden z bonusów rejestracyjnych w wysokości 10 USD.

fot. materiały sponsora

Projekt CGMD miner przyciągnął również wiele uwagi w mediach społecznościowych oraz na X (Twitterze) i Facebooku. Wpływowi eksperci w świecie kryptowalut doceniają sposób, w jaki CGMD Miner otwiera niszę wydobywania BTC dla zwykłych użytkowników, którzy zazwyczaj nie mają możliwości konkurowania z wielkimi korporacjami.

CGMD Miner opracował nową metodę redystrybucji zysków z wydobycia od podmiotów korporacyjnych do inwestorów detalicznych. Osiąga się to poprzez mechanizm „CGMD miner”, w którym inwestorzy mogą kupować inteligentne kontrakty projektu cloud mining i rozpocząć stakowanie, dzięki czemu będą otrzymywać zyski z wydobywania bitcoinów w chmurze.

Wystarczy wpłacić kryptowaluty na konto i można wykorzystywać te kwoty do zarabiania na projektach wydobywczych w chmurze.

CGMD Miner oferuje przejrzysty proces, a użytkownicy nie muszą dołączać do żadnej grupy wydobywczej ani wpłacać depozytu, aby zarejestrować się w usłudze. Projekt ma siedzibę w Londynie w Wielkiej Brytanii, więc użytkownicy nie muszą martwić się o krajowe przepisy zakazujące kopania (jak ma to miejsce na przykład w Chinach).

Do tej pory ponad 380 000 użytkowników zostało przypisanych do projektów wydobywczych w chmurze. Dla bardziej ostrożnych inwestorów tak wysokie marże zysku (tysiące dolarów) mogą być podejrzane. Z drugiej strony, w miarę postępów projektu cloud mining i nie tylko, cały proces można śledzić na platformie internetowej projektu.

Podsumowując, rentowność projektu górniczego CGMD jest dynamiczna i będzie rosła w miarę dołączania kolejnych graczy.

Zgodnie z procesem CGMD Miner, który jest automatycznie zarządzany przez smart kontrakty na blockchainie Bitcoin, inwestorzy będą mogli zdecydować o ilości projektów wydobywczych w chmurze, które chcą kupić i przeznaczyć na wydobycie BTC. Umieść wybraną liczbę projektów wydobywczych w chmurze, aby uzyskać zyski z wydobycia.

Samodzielne wydobywanie Bitcoina wymaga znacznych inwestycji finansowych. Dlatego system, który może wykorzystywać sporadyczne, w pełni zdecentralizowane podejście, jest szczególnie atrakcyjny dla indywidualnych górników.

Kluczowym czynnikiem decydującym o rentowności wydobycia jest fakt, że CGMD Miner wykorzystuje nową technologię fotowoltaiczną do zasilania maszyn górniczych. Zmniejsza to wiele kwestii związanych z kosztami. Platforma działa 24 godziny na dobę. Dlatego działalność wydobywcza jest coraz bardziej skoncentrowana na obszarach, które mogą zapewnić niższe koszty energii dzięki wykorzystaniu ekologicznych i odnawialnych źródeł energii.

CGMD Miner upraszcza trudny proces i eliminuje nakłady finansowe

Stany Zjednoczone coraz bardziej wyróżniają się, jeśli chodzi o wydobywanie bitcoinów. Niektóre stany sprawiają, że wytwarzanie energii jest tańsze niż średnia w innych krajach i sprawia, że wydobycie jest bardziej opłacalne.

Innym czynnikiem, który wpływa na decyzję indywidualnego górnika o rozpoczęciu tradycyjnego wydobywania BTC, jest mechanizm trudności protokołu Bitcoin. Wraz ze wzrostem mocy obliczeniowej rośnie trudność zadań algorytmicznych.

To z kolei wymaga dalszych wydatków na nowszy, bardziej zaawansowany sprzęt obliczeniowy. Przy tak dużych nakładach inwestycyjnych, opcje kopania w chmurze stają się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Obecnie coraz mniej indywidualnych górników decyduje się na samodzielne wydobywanie Bitcoina. Z jednej strony wpływa na to ogólna sytuacja branży wydobywczej. Z drugiej zaś świadomość, że zwykli użytkownicy nie mają szans w starciu ze scentralizowanymi grupami wydobywczymi na dużą skalę, kontrolowanymi przez wiele podmiotów.

CGMD Miner ma nadzieję odświeżyć stan branży wydobywczej w sposób, który przyczyni się do decentralizacji. Tym samym może pomóc utrzymać i zwiększyć decentralizację oraz bezpieczeństwo sieci.

Tokenizacja procesu wydobywania Bitcoina nie tylko czyni go bardziej wydajnym i bezpiecznym, ale także zapewnia zwykłym użytkownikom bez drogiego sprzętu lub wiedzy technicznej możliwość zarabiania na wydobyciu. Jest to szczególnie istotne, gdy zbliża się hossa związana z kolejnym halvingiem Bitcoina.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o CGMD Miner, odwiedź jego oficjalną stronę internetową: www.365miner.com

Aby wyszukać CGMD Miner możesz wpisać “CGMD” w Google App Store lub Apple Store i pobrać aplikację.

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze