Nowe kryptowaluty na giełdach w marcu 2018

źródło: pixabay.com
1 528

Wiele nowych kryptowalut na światowych giełdach

W tym wpisie chcemy powiadomić o nowych kryptowalutach, które pojawiły się w mijającym nas miesiącu marcu oraz zapowiedziane do chwili obecnej (03.04.2018) na giełdach wymiany walut cyfrowych na całym Świecie. Pogrubiono kryptowaluty z TOP20 kapitalizacji rynkowej. Oto nasza lista:

Bithumb

Jakiś czas temu pisaliśmy o VeChain i to właśnie ten token zagości na parkiecie tej azjatyckiej giełdy. Oprócz tego w ostatnim czasie doszedł do tej listy ICON token.

KuCoin

Ostatnio dodano następujące kryptowaluty: Ontology, Oyster Shell Token, Lympo, Coinswitch, Origin Trail, Havven, Electricify.Asia, Aeron, SophiaTX, Gladius, SwissBorg, SpherePay, Jet8, Zilliqa, Credits, Dadi, Aelf, Chronobank, KickICO.

Binance

Na największej giełdzie Świata wprowadzono ostatnio następujące waluty cyfrowe: WePower, SysCoin, Qlink, WanCoin, NEM, Storm, Ontology.

Bittrex

Kolejna popularna giełda wypuściła w poprzednim miesiącu następujące coin’y: Dmarket, Tron. Ciekawym jest to, że w marcu usunęła ze swojej oferty aż 82 kryptowaluty!

Bitfinex

Bitfinex nie wprowadził nowych coinów za to rozszerzył wymienialność walut FIAT – funta szterlinga i japońskiego jena w parze z BTC, NEO, ETH, EOS, IOTA.

OKEx

Kolejna giełda stworzyła w swojej ofercie wymianę tokenów: OKB, Ontology, Enjin, DADI.

Huobi

Ta azjatycka giełda rozpoczęła wymianę tokenów: Huobi Token, Cortex, Bitshares, Content Neutrality Network, Acute Angle Cloud, Ontology.

Polskie giełdy

Polskie podmioty także wprowadziły nowości. BitBay zaczął przygodę z mało znanym KZCash. Abucoins nie próżnuje i dodaje sporo nowych kryptowalut: PIVX, Dogecoin, Blocknet, Waves,  Stellar, NEO, OmiseGo, VeChain, Populous, Ontology, DigixDao, Bytom, RChain, Aeternity, Binance Coin, Gas, Decred, Red Pulse, Metal, Deep Brain Chain, Qlink, Trinity Network Credit, Zeepin, Iconomi, Status Network Token.

Jeśli nie znaleźliście Państwo w tym zestawieniu innych giełd to te popularne jak Poloniex, Bitstamp, Coinbase nie wprowadziły żadnych nowości do swojej oferty. Uwzględniliśmy tutaj najbardziej wykorzystywanie platformy przez inwestorów. Niewątpliwie duży ruch w nowych walutach wirtualnych poczynił KuCoin oraz polska giełda Abucoins. W następnych miesiącach będziemy informować o nowych kryptowalutach na poszczególnych platformach wymiany.

Komentarze