FlyingAtom Shop – wstąp po portfele sprzętowe i kryptogadżety

1 473

FlyingAtom.Shop to sklep dla każdego miłośnika kryptowalut. Znajdziemy w nim szeroki wybór portfeli sprzętowymi oraz przedmiotów i gadżetów związanymi z kryptowalutami.

FlyingAtom Shop działa już na polskim rynku od blisko 2 lat. W ofercie sklepu znajdziemy m.in. szeroki wybór portfeli sprzętowych. FlyingAtom jest autoryzowanym dystrybutorem portfeli sprzętowych firm Trezor oraz Ledger w naszym kraju. Dzięki temu mamy gwarancję pochodzenia i autentyczności kupowanych produktów.

Portfele sprzętowe to tylko część asortymentu sklepu. Na stronie flyingatom.shop znajdziemy również duży wybór gadżetów. Koszulki, kubeczki, poduszki, skarpetki, monety kolekcjonerskie, przypinki, smycze, karty czy zabawki to tylko część oferowanego asortymentu. Cześć oferowanego asortymentu możemy nabyć też stacjonarnie w biurach kantoru FlyingAtom. Dokładne lokalizacje biur dostępne są na stronie FlyingAtom.com

FlyingAtom Shop pozwala również wszystkim zarejestrowanym użytkownikom na zarabianie w programie partnerskim sklepu. Oferta partnerska jest bardzo prosta i korzystna, spore kwoty można otrzymać nawet przy niewielkiej ilości poleconych osób i ich zakupom.

W programie partnerskim FlyingAtom Shop:

  • Zarabiasz 20% od kwoty brutto zamówienia wykonanego przez swojego poleconego (nie wlicza się w to koszt przesyłki i portfele sprzętowe)
  • Otrzymujesz 25 zł za kupiony przez poleconego portfel Trezor One
  • Otrzymujesz 27 zł za kupiony przez poleconego portfel Ledger Nano S
  • Otrzymujesz 55 zł za kupiony przez poleconego portfel Ledger Nano X
  • Otrzymujesz 80 zł za kupiony przez poleconego portfel Trezor T

Dokładnie obrazuje to ta infografika:

Cały proces rejestracji w sklepie oraz przystąpienia do programu partnerskiego opisaliśmy w naszym wpisie.

Komentarze