Elon Musk i boom na kryptowaluty AI: przedsprzedaż yPredict osiąga 5 mln $

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Takiego wzmocnienia rynku tokenów AI nie było już dawno. Kapitalizacja rynkowa zwiększyła się o 3,8% w ciągu ostatnich 24 godzin, a pojedyncze tokeny odnotowały nawet trzycyfrowe wzrosty. Jednym z głównych bohaterów tego zamieszania jest Elon Musk, który na portalu X wspiera chatbota xAI Grok i niebezpośrednio promuje nową, niepowiązaną z projektem kryptowalutę o tej samej nazwie.

To jednak nie koniec dobrym wieści ze świata altcoinów i środowiska AI. Przedsprzedaż tokena $YPRED projektu yPredict przebija właśnie granicę 5 mln $, a twórcy są już o krok od uruchomienia nowego ekosystemu opartego na AI.

Sam Altman i Elon Musk pompują ceny altcoinów AI

Wartość tokenów AI rośnie po sporym szumie, który wywołały nie tylko tweety Elona Muska przyznaniu 25% udziałów w startupie xAI akcjonariuszom X. Duże zamieszanie wywołał powrót do gry Sama Altmana. Altman po wielu spekulacjach dotyczących przyjęcia oferty od Microsoftu i Cardano zdecydował się wrócić do OpenAI wraz z nowym zarządem (i Gregiem Brockmanem, współzałożycielem OpenAI).

fot. materiały partnera

Dobre wieści płyną z samego rynku AI. Według CoinGecko kapitalizacja rynkowa altcoinów AI wynosi 6,84 mld dolarów. Największe wzrosty odnotowują ChainGPT (wzrost o 174,9% w ciągu 7 dni), AIOZ Network (wzrost o 136,9% w ciągu ostatnich 7 dni) oraz znajdujący się w czołówce tokenów pod względem kapitalizacji rynkowej Bittensor (TAO) z tygodniowym wzrostem 55,6% i Render (RNDR) zyskujący 19,5%.

Przedsprzedaż yPredict osiąga 5 mln $

Już tylko kilka tysięcy dolarów dzieli projekt yPredict od osiągnięcia kolejnego ważnego celu, jakim jest zebranie 5 mln $ w przedsprzedaży tokenów $YPRED. W ostatnim etapie presale do zebrania zostało jeszcze 1,5 mln $ i tylko tyle dzieli użytkowników i inwestorów od premiery nowego ekosystemu zasilanego AI dedykowanego deweloperom, traderom, analitykom i programistom.

fot. materiały partnera

Twórcy platformy yPredict do pracy nad portalem zatrudnili programistów i specjalistów ds. sztucznej inteligencji, znajdujących się w czołówce tej branży. Zgodnie z założeniami, korzystanie z platformy yPredict ma dać użytkownikom niezrównaną przewagę w różnych dziedzinach – zdrowiu, finansach czy planowaniu codziennych zadań.

Ekosystem jest zasilany przez Matic Polygon, jego Smart Contract pomyślnie przeszedł audyt Coinsult, a sama inicjatywa wyróżnia się dużym zainteresowaniem użytkowników – na liście oczekujących jest już ponad 20 000 osób. Aktualnie token $YPRED można nabyć w przedsprzedażowej cenie 0,11$, która po zakończeniu presale wzrośnie do 0,12 $

Najnowocześniejsze produkty AI w jednym miejscu

Na platformie yPredict planowane jest uruchomienie wielu narzędzi przydatnych do pracy, projektów lub zainteresowań.

  • Sygnały handlowe AI mają być najnowocześniejszym modelem predykcyjnym pozwalającym inwestorom na podejmowanie jeszcze lepszych decyzji zakupowych.
  • Analiza nastrojów rynkowych będzie stale udoskonalana i dostępna dla najpopularniejszych kryptowalut.
  • Analiza techniczna zasilana sztuczną inteligencją ma pomóc w znalezieniu najbardziej skutecznych wskaźników dla posiadanych aktywów.
  • Rozpoznawanie i analiza ponad 25 wzorów wykresów dla największych kryptowalut.

Wybór narzędzi będzie rósł, a dostęp do nich w najniższej cenie będzie oferowany wyłącznie posiadaczom tokenów $YPRED. Sam ekosystem na też pomagać w osiąganiu zysków innymi metodami niż handel altcoinami. yPredict Marketplace to miejsce, w którym swoje modele w ramach subskrypcji będą mogli sprzedawać deweloperzy i analitycy.

Użyteczne tokeny $YPRED nie tylko do stakingu

Tokeny $YPRED zostały zaprojektowane po to, aby wzmacniać i wpływać na rozwój portalu yPredict. Można je wykorzystać na dwa sposoby:

  • programiści mogą uzyskiwać pasywny dochód zarabiając tokeny $YPRED w ramach sprzedaży subskrypcji swoich modeli predykcyjnych,
  • traderzy mogą uzyskiwać dostęp do wybranych modeli za pomocą $YPRED lub zdecydować się na staking swoich tokenów mając na uwadze wysokie APY. Kolejne możliwości zysków (szacowane przez twórców projektu na 10-100x może przynieść debiut $YPRED na giełdzie) po zakończeniu przedsprzedaży. 

Kwartalne nagrody za staking zakupionych w przedsprzedaży kryptowalut $YPRED są szacowane na 45%. Co więcej, pula nagród może rosnąć – będzie do niej dodawane 10% tokenów $YPRED zapłaconych za każdą nową subskrypcję dostępu do narzędzi analitycznych AI na platformie.

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx