Michaël van de Poppe: „Rajd na kryptowaluty potrwa przez dłuższy czas”

Analityk Michaël van de Poppe zapowiada kontynuację hossy na rynku kryptowalut.

Uwagi, które analityk opublikował na platformie X, rzucają nowe światło na zbliżający się wzrost altcoinów, napędzany potencjalnym zatwierdzeniem ETF Bitcoin Spot.

Michaël van de Poppe: „Szykują się wzrosty”

W czasie, gdy rynek kryptowalut wchodzi w cykl zwyżkowy, inwestorzy przygotowują się na to, co może być lukratywnym okresem wzrostu.

W swoich dotychczasowych wypowiedziach Van de Poppe podkreśla zatwierdzenie spot Bitcoin ETF ma ogromne znaczenie dla rynku kryptowalut. Nie da się ukryć, że prawdopodobieństwo, że do niego dojdzie, w ostatnim czasie znacznie wzrosło. W świetle ostatnich rynkowych wiadomości coraz więcej osób związanych z branżą krypto ma nadzieję, że kolejne tygodnie utrzymają obecną trajektorię wzrostową.

W swoich publikacjach Van de Poppe podkreśla znaczenie tej fazy w cyklu rynkowym, charakteryzując ją jako odpowiedni czas dla inwestorów na wykorzystanie spadków. Analizując temat ekspert poświęca sporo miejsca altcoinom i podkreśla, że to właśnie te cyfrowe aktywa są u progu zainicjowania kompleksowego cyklu hossy. Jego zdaniem altcoiny w początkowej fazie cyklu mają potencjał, by przynieść zwroty znacznie przekraczające obecne oczekiwania rynkowe.

Van de Poppe stoi na stanowisku, że to, czego obecnie jesteśmy świadkami, jest zaledwie początkiem szerszego trendu wzrostowego. Analityk radzi, by zawczasu przygotować się na to, co w najbliższym czasie nas czeka. Jak podkreśla, inwestorzy mają teraz wyjątkową okazję na maksymalizację swych zysków poprzez przyjęcie proaktywnej postawy.

Zobacz też: Recesja w tym kraju to kolejny cios dla europejskiej gospodarki i branży krypto

Kryptowaluty rosną w siłę

W ciągu ostatnich 24 godzin od momentu opublikowania niniejszego artykułu globalna kapitalizacja rynku kryptowalut odnotowała wzrost o 1,84 proc. i wyniosła 1,42 bln dolarów. Dodajmy też, że dwie największe kryptowaluty pod względem kapitalizacji rynkowej, Bitcoin i Ethereum, również odnotowały znaczny wzrost, przyczyniając się do ogólnych zysków rynkowych. Warto tu zwrócić uwagę na fakt, że cena Bitcoina wzrosła o 2,36 proc. do 37 380,16 USD, podczas gdy cena Ethereum wzrosła o 2,13 proc. do 2 062,84 USD. W ciągu ostatnich 30 dni pierwszy z nich odnotował wzrost o prawie 22, a drugi o około 23 proc.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx