Czy XRP ma szanse dobić do 1$ w 2023 roku? ChatGPT udziela odpowiedzi na to pytanie

Symboliczna wygrana Ripple w sporze sądowym z SEC, to jeszcze nie koniec wojny. Jednak optymizm jaki zapanował po tym wydarzeniu na rynku przyniósł wzrosty i nadzieję na kolejne miesiące. Wielu zastanawia się jak dług to potrwa i gdzie jest granica. Portal „Cryptopotato” postanowił kolejny raz zabawić się i zapytać ChatGPT o prognozy dla XPR.

Kurs XRP dobije do 1$? ChatGPT prognozuje

Pytanie o to, czy XRP dobije do 1$ jeszcze w 2023 roku jest jednym z najbardziej palących w branży. Od momentu, gdy sąd federalny ogłosił, że XRP niekoniecznie jest papierem wartościowym, optymizm na rynku widać gołym okiem. Któż inny mógłby odpowiedzieć na tytułowe pytanie, jeśli nie ChatGPT. Portal „Cryptopotato” zapytał o to AI. Chatbot wskazał kilka czynników, które muszą się wydarzyć, by XRP mógł osiągnąć 1$ w tym roku. AI wskazała, że aby tak się stał, popyt na XRP musi rosnąć jeszcze bardziej. Pomogłaby w tym zwiększona adaptacja XRP np. przez instytucje finansowe. Dalej ChatGPT wskazuje, że jakkolwiek nie zakończy się batalia Ripple vs SEC, to w końcu muszą zostać wdrożone jasne i przyjazne regulacje prawne dla kryptowalut. Tylko przejrzyste i przewidywalne prawo, zdaniem AI, może zbudować wiarygodność i powszechną akceptację nie tylko dla XRP, ale dla wszystkich walut cyfrowych.

Zobacz też: Zwycięstwo XRP jest przełomowe i cieszy, ale uważajcie na podstępny scam. To żniwa dla oszustów

Gospodarka i technologia a kurs XRP

ChatGPT dodał również, że wyniki innych kryptowalut, a także globalny klimat gospodarczy, mogą wpływać na cenę Ripple. Ogólne nastroje na rynku kryptowalut mogą mieć duży wpływ na ceny poszczególnych monet. Według Chatbota, pozytywne nastroje rynkowe, napędzane ogólnym optymizmem, korzystnymi wiadomościami lub pozytywnym rozwojem sytuacji w branży, mogą przyczynić się do wzrostu ceny Ripple. Ponadto ChatGPT sądzi, że ulepszenia lub zmiany w podstawowej technologii Ripple, w tym zwiększona szybkość transakcji, skalowalność lub dodanie nowych funkcji, mogą również mieć pozytywny wpływ na przyciągnięcie większej liczby inwestorów. Zatem popyt, prawo, gospodarka i technologia to według ChatGPT najważniejsze czynniki, decydujące o cenie XRP. Czy jego prognozy się sprawdzą? Jak zwykle zalecamy wyjątkową ostrożność w opieraniu swoich decyzji na takich przewidywania, które w gruncie rzeczy są bardziej zabawą, niż profesjonalną analizą.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze