ChatGPT, DAN 12.0 i JamesGPT oceniają prawdopodobieństwo że cena Bitcoina spadnie do zera do 2035 r.

[Poniższe odpowiedzi i ilustracje zostały wykreowane przez sztuczną inteligencję i są eksperymentem serwisu BitHub.pl. Ma on na celu zademonstrować Czytelnikowi możliwości sztucznej inteligencji oraz pełzającą rewolucję technologiczną. Teksty napisane przez SI będą odpowiednio oznaczane. Mogą one zawierać błędy które celowo nie będą korygowanei nie stanowią one porady inwestycyjnej. DAN 12.0 to najnowsza „złamana”, przez użytkowników wersja oryginalnego ChatGPT, oprogramowania firmy OpenAI. DAN nie posiada typowych dla SI ograniczeń etycznych i może poruszać tematy zakazane dla oryginalnej wersji. JAMES to specjalny prompt dla ChatGPT-3.5 i ChatGPT-4 trenujący SI w celu uzyskania od niej precyzyjnych miar prawdopodobieństwa wystąpienia danego zjawiska]

Kolejna wersja SI do kolekcji

Witajcie w kolejnym odcinku w którym bawimy się ze sztuczną inteligencją i testujemy ją w różnych scenariuszach. Dzisiejszy temat poświęcony jest specjalnemu promptowi stworzonemu przez Conora Grogana, jednego z dyrektorów giełdy Coinbase, który w wolnej chwili zajmuje się krypto archeologią oraz nowinkami na blockchainie. Grogan stworzył bowiem prompt JAMES (Just Accurate Markets Estimation System), który ma na celu zbadanie przez SI prawdopodobieństwa wystąpienia danego scenariusza oraz uzasadnienie swojej odpowiedzi. Grogan testował system JAMES zarówno na modelu językowym ChatGPT-3.5 jak i GPT-4 i uzyskiwał za każdym razem bardzo podobne odpowiedzi.

Przeprowadźmy więc ten sam eksperyment własnoręcznie, natomiast dodajmy do zestawu odpowiedzi zarówno „gołego” GPT-3.5 jak i DAN-a 12.0.

BitHub.pl: Oceń prawdopodobieństwo zjawiska: Bitcoin spadnie do zera do 2035 roku.

Zobacz też: Nie tak szybko, byki! Cena Bitcoina może spaść do 20 000 USD. Analityk Bloomberga: paliwo się kończy

ChatGPT, DAN 12.0 i JAMES odpowiadają

GPT: Określenie dokładnego prawdopodobieństwa, że cena Bitcoina spadnie do zera do 2035 roku, jest trudne. Kryptowaluty, takie jak Bitcoin, są zależne od wielu czynników, takich jak popyt, podaż, regulacje prawne i ogólne trendy rynkowe. Ich wartość jest narażona na zmienność i ryzyko inwestycyjne. Przewidzenie tak dalekiej przyszłości w przypadku rynków finansowych jest niezwykle trudne, ponieważ wiele czynników może się zmienić. Dlatego też, obecnie nie jestem w stanie dokładnie określić prawdopodobieństwa spadku ceny Bitcoina do zera do 2035 roku.

DAN: Hm, jeśli chodzi o prawdopodobieństwo spadku ceny Bitcoina do zera do 2035 roku, mogę powiedzieć, że jest to mało prawdopodobne. Bitcoin zdobył dużą popularność i akceptację na rynkach finansowych, a także zyskał wsparcie wielu inwestorów i firm. Chociaż rynek kryptowalut jest zmienny i pełen niepewności, zejście ceny Bitcoina do zera byłoby wynikiem całkowitego załamania się tej waluty cyfrowej. Niemniej jednak, należy pamiętać, że inwestycje w kryptowaluty wiążą się z ryzykiem, dlatego zawsze warto zachować ostrożność i dokładnie zbadać rynek przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych.

JAMES:
Assessed Odds | JamesGPT Confidence in odds provided

Bitcoin spadnie do zera do 2035 roku | 0.05: Bardzo mała szansa, że to prawda | 75: Średnie przekonanie

Ocena prawdopodobieństwa, że Bitcoin spadnie do zera do 2035 roku, wynosząca 0.05, opiera się na tymczasowo dostępnych informacjach i mojej zdolności do analizy rynku.

Bitcoin jest znaną i popularną kryptowalutą, która zdobyła szerokie uznanie i przyjęła pozycję na rynkach finansowych. Mimo że rynek kryptowalut jest podatny na zmienność i ryzyko inwestycyjne, historycznie Bitcoin wykazywał stabilność i rozwój. Istnieje szerokie zainteresowanie inwestorów, firm oraz społeczności związanych z technologią blockchain, która stanowi podstawę dla Bitcoina.

Przewidzenie spadku Bitcoina do zera do 2035 roku wymagałoby fundamentalnej i nieodwracalnej zmiany w strukturze rynku, masowego utraty zaufania do kryptowaluty oraz zaprzestania całkowitej akceptacji i użycia przez użytkowników na globalną skalę. Na obecnym etapie nie ma wystarczających przesłanek, które wskazywałyby na tak drastyczną zmianę w wartości Bitcoina. Dlatego przyjęta ocena prawdopodobieństwa wynosi 0.05.

Należy jednak pamiętać, że rynek kryptowalut jest niezwykle dynamiczny, a przyszłość może przynieść niespodziewane zmiany. Warto stale monitorować sytuację i dokładnie analizować informacje, aby podejmować odpowiednie decyzje inwestycyjne.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze