ChatGPT-4 ocenia prawdopodobieństwo że cena Bitcoina osiągnie te poziomy cenowe na koniec nowej hossy

Bawimy się dalej z modułem Finance Wizard, dodatkiem do ChatGPT prosto z GPT Store. Tym razem spytaliśmy robota o prawdopodobieństwo osiągnięcia przez cenę Bitcoina określonych pułapów kursowych na koniec nowej hossy.

Poniższe odpowiedzi i ilustracje zostały wykreowane przez sztuczną inteligencję i są eksperymentem serwisu BitHub.pl. Ma on na celu zademonstrować Czytelnikowi możliwości sztucznej inteligencji oraz pełzającą rewolucję technologiczną. Teksty napisane przez SI będą odpowiednio oznaczane. Mogą one zawierać błędy, które celowo nie będą korygowane i nie stanowią one porady inwestycyjnej. GPT-3.5 i 4 to najnowsze wersje modelu językowego ChatGPT, oprogramowania firmy OpenAIFinance Wizard to jeden z modułów modelu GPT skalibrowany specjalnie w celu analizowania rynków finansowych.

ChatGPT szacuje ile wyniesie cena Bitcoina na koniec nowej hossy

ChatGPT: Aby oszacować prawdopodobieństwo osiągnięcia przez Bitcoina określonych kamieni milowych cenowych przed końcem hossy, wykorzystamy połączenie wyników historycznych, bieżących trendów rynkowych i analizy technicznej. Biorąc pod uwagę zmienny charakter kryptowalut, a zwłaszcza Bitcoina, szacunki te wiążą się ze znacznymi spekulacjami i należy je traktować z ostrożnością. Oto podejście analityczne oparte na obecnym krajobrazie i poprzednich okresach hossy:

Bitcoin osiągnie 50 000 USD:

Biorąc pod uwagę, że Bitcoin wcześniej przekroczył ten poziom, jego ponowne osiągnięcie podczas hossy wydaje się prawdopodobne, jeśli warunki rynkowe będą zgodne z bodźcami wzrostu, takimi jak inwestycje instytucjonalne, pozytywne wiadomości regulacyjne lub postęp technologiczny. Prawdopodobieństwo: Wysokie (70-80%)

Bitcoin osiągnie 100 000 USD:

Cel ten jest psychologiczną barierą i punktem spekulacji w społeczności kryptowalut. Biorąc pod uwagę dotychczasową trajektorię Bitcoina i potencjał do powszechnej adopcji oraz zwiększonych inwestycji zarówno ze strony inwestorów detalicznych, jak i instytucjonalnych, ten kamień milowy jest wyzwaniem, ale wykonalnym w ramach silnej hossy. Prawdopodobieństwo: Umiarkowane (40-50%)

Zobacz też: Raport Bitget o rynku pracy krypto. 1/3 kandydatów to byli bankowcy! Jak wyglądają zarobki?

Bitcoin osiągnie 200 000 USD:

Podwojenie poziomu 100 000 USD w celu osiągnięcia 200 000 USD wymagałoby środowiska rynkowego o znacznie zwiększonej adopcji, prawdopodobnie wraz z czynnikami makroekonomicznymi sprzyjającymi kryptowalutom (np. obawy o inflację, dewaluacja waluty). Choć jest to możliwe, scenariusz ten zależy od trwałej dynamiki i szerszej dynamiki rynku finansowego. Prawdopodobieństwo: Niższe (20-30%)

Bitcoin osiągnie 300 000 USD:

Poziom ten stanowiłby bezprecedensową kapitalizację rynkową dla Bitcoina, wymagając zmiany paradygmatu jego postrzegania i użyteczności, potencjalnie napędzanej masową adopcją lub integracją z globalnymi systemami finansowymi. Biorąc pod uwagę obecny stan rynku, scenariusz ten ma charakter spekulacyjny i zależałby od czynników wykraczających poza przewidywalne trendy rynkowe. Prawdopodobieństwo: Bardzo niskie (10-20%)

Prawdopodobieństwa te mają charakter spekulacyjny i opierają się na założeniu, że warunki rynkowe, środowiska regulacyjne i globalne czynniki gospodarcze mogą albo wzmocnić, albo utrudnić trajektorię wzrostu Bitcoina. Rynek kryptowalut jest notorycznie nieprzewidywalny, a danych tych nie należy traktować jako porady inwestycyjnej.

Należy pamiętać, że zmienność rynku kryptowalut oznacza, że prognozy są z natury niepewne. Zawsze przeprowadzaj własne badania i rozważ zasięgnięcie porady u specjalistów finansowych.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JK
Noble Member
JK(@jk)
20 dni temu

100k EoY 2025. Kropka.

Ober
Ober
20 dni temu

Wojna wybuchnie i się nie spełni przepowiednia …

Konrad K
Konrad K
19 dni temu

Nie jest Wam glupio tak ciagle pisac te niespelniajace sie przepowiednie? Czytam tych magikow przepowedni I wyglada to jak autor Bogatego I biendego ojca ktory od lat co miesiac przepowiada cos co nigdy nie nadchodzi…kiedys pewnie nadejdzie, ale smieszne to jest.

3
0
Dodaj komentarzx