Celebryci śpiewają bitcoinowi „Sto lat” | Z jakiej okazji?

3 274

Każdy, kto interesuje się bitcoinem powinien znać tę datę. Już w najbliższą sobotę, 31 października, obchodzić będziemy 12-stą rocznicę manifestu Satoshiego Nakamoto. To dokument, w którym twórca bitcoina bardzo szczegółowo opowiedział nam, czym jest „król kryptowalut”. Dziś, na dwa dni przed tym świętem, kilku celebrytów zdecydowało się zaśpiewać Bitcoinowi „Sto lat!”. Jak im to wyszło? Zobaczcie sami.

Sto lat, Bitcoin!

W Halloween, w tę sobotę 31 października, wielu zwolenników kryptowalut będzie świętować dzień, w którym Satoshi Nakamoto opublikował whitepaper Bitcoina.

W oczekiwaniu na tę 12 już rocznicę, Halborn, firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem dla firm z sektora blockchain, wyprodukowała film, na którym wiele celebrytów życzyło Bitcoinowi „wszystkiego najlepszego”.

„Zrobiliśmy to dla beki”

Życzenia Bitcoinowi złozyli: RZA, Hassan Johnson, Charlamagne Tha God, Soulja Boy, Doug Benson, Carole Baskin, Charlie Sheen, David Hasselhoff i Gilbert Gottfried.

Komentując ten przemiły happening, współzałożyciel Halborn, Rob Behnke, powiedział serwisowi news.Bitcoin.com, że „cyberbezpieczeństwo może być postrzegane jako dość oschła branża, która traktuje siebie zbyt poważnie”.

„W Halborn, kiedy nie pracujemy z klientami ani nie wygrywamy hackathonów, bawimy się w naszych zespołach i wygłupiamy się” – dodał Behnke. „Grupa celebrytów życzy bitcoinowi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin? Zrobiliśmy to dla beki”.

Wystąpienia wszystkich dziewięciu celebrytów możecie zobaczyć w poniższym filmie. Poszczególne wystąpienia są hostowane w witrynie internetowej Halborn.

Miłego seansu:

Jeżeli chcielibyście poczytać whitepaper Bitcoina po polsku, możecie zrobić to tutaj:


https://bithub.pl/artykuly/whitepaper-bitcoina-po-polsku-czyli-tlumaczymy-satoshiego-nakamoto-czesc-2/

Komentarze