Bitget Wallet rozszerza obsługę ekosystemu BTC o inskrypcję ARC-20 i integrację z Lightning Network

Wiodący na świecie portfel handlowy Web3, Bitget Wallet, ogłosił obsługę inskrypcji ARC-20 i integrację Bitcoin Lightning Network w swojej najnowszej wersji, jeszcze bardziej wzmacniając swoje wsparcie dla ekosystemu Bitcoin.

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Inskrypcja ARC-20

W najnowszej wersji aplikacji Bitget Wallet obsługuje teraz inskrypcje ARC-20, umożliwiając użytkownikom tworzenie inskrypcji ARC-20 i sprawdzanie trendów rynkowych. Podczas gdy większość produktów do inskrypcji ARC-20 jest zaprojektowana głównie do użytku na komputerach PC, Bitget Wallet stawia na płynne korzystanie z urządzeń mobilnych, koncentrując się na dostarczaniu produktów i usług, które pozwalają użytkownikom na łatwe inskrybowanie w dowolnym miejscu i czasie.

Wspieranie inskrypcji ARC-20 pomoże sprostać wyzwaniom, takim jak luki w infrastrukturze, ograniczone zrozumienie społeczne i wysokie bariery wejścia, sprzyjając rozwojowi ekosystemu inskrypcji. Jako portfel Web3 z 15 milionami użytkowników, Bitget Wallet jest zaangażowany w oferowanie wygodnych i przyjaznych dla użytkownika produktów i usług. Oczekuje się, że integracja obsługi ARC-20 rozwiąże te problemy i przyczyni się do rozwoju ekosystemu inskrypcji.

Oprócz Bitget Wallet, Giełda Bitget aktywnie wspiera ekosystem inskrypcji, łącząc zdecentralizowane i scentralizowane strategie w celu świadczenia usług dla użytkowników. Użytkownicy mogą angażować się w inskrypcje, przeglądanie i przesyłanie w Bitget Wallet, uczestniczyć w nowym Launchpadzie aktywów, a następnie handlować aktywami inskrypcji na Giełdzie Bitget.

Przyjęcie Lightning Network, rozpoznanie potencjału wzrostu

Bitget Wallet utrzymuje również koncentrację i wsparcie dla rozwiązań warstwy 2 Bitcoina, takich jak Lightning Network.

Najnowsza wersja umożliwia użytkownikom tworzenie kont Bitcoin Lightning Network, generując adresy e-mail jako tożsamości Lightning Network. Użytkownicy mogą przesyłać i odbierać SAT w Lightning Network za pośrednictwem LNURL lub faktury. Lightning Network, rozwiązanie drugiej warstwy dla Bitcoina, umożliwia szybsze i tańsze transfery BTC, idealne do mikropłatności. Lightning Network zwiększa praktyczną użyteczność Bitcoina, przyciągając szerszą bazę użytkowników i torując drogę do rozwoju zaawansowanych zdecentralizowanych aplikacji (DApps), nowych aktywów i rozszerzonych funkcji.

Bitget Wallet nie tylko zapewnia podstawowe funkcje, takie jak wyświetlanie i zarządzanie aktywami BTC, handel swap i płynne opcje on-ramp, ale także zapewnia kompatybilność z protokołem Taproot i płynną integrację z Lightning Network. Plan działania portfela obejmuje usprawnienie transferów aktywów, zwiększenie wydajności operacyjnej, ułatwienie swapów między aktywami BTC mainnet i Lightning Network oraz obsługę transakcji międzyłańcuchowych między aktywami BTC i EVM.

Zobacz też: Raport Bitget o rynku pracy krypto. 1/3 kandydatów to byli bankowcy! Jak wyglądają zarobki?

Obecnie Bitget Wallet wyróżnia się różnymi funkcjami produktu, w tym zarządzaniem aktywami BTC, transakcjami Swap, OTC, trendami na rynku aktywów inskrypcji, inskrypcji, integracją Lightning Network i obsługą warstwy 2 Bitcoina. W dziedzinie ekosystemu Bitcoin, Bitget Wallet stał się wiodącym graczem, oferującym wszechstronne wsparcie ekosystemu.

W związku z rosnącą popularnością inskrypcji, szczególnie w ekosystemie Bitcoin, Bitget Wallet przewiduje trwałe wzmocnienie pozycji. Przewidywany wzrost wartości Bitcoina i wprowadzenie innowacyjnych aktywów inskrypcyjnych mogą znacząco przyczynić się do dynamicznego rozwoju ekosystemu Bitcoina i rynku inskrypcji w nadchodzącym roku.

„Obecny stan infrastruktury rynku portfeli wciąż ewoluuje i brakuje mu kompleksowego pokrycia, co stanowi wyraźną szansę, którą dostrzegamy” – skomentował Alvin Kan, dyrektor operacyjny Bitget Wallet. „Zespół kładzie duży nacisk na ekosystem Bitcoina, a Bitget Wallet stara się wypełnić istniejące luki w obsłudze portfeli, pozycjonując się jako kluczowy czynnik przyczyniający się do rozwoju ekosystemu”.

Informacje o Bitget Wallet (portfelu handlowym Web3)

Bitget Wallet jest największym azjatyckim i globalnym liderem wśród kompleksowych portfeli handlowych Web3 obsługujących wiele łańcuchów. Oferujemy naszym użytkownikom szeroką gamę produktów on-chain i usług DeFi, w tym funkcjonalność portfela, funkcję Swap, handel NFT, Przeglądanie DApp i nie tylko. Dzięki 5-letniemu doświadczeniu w branży, Bitget Wallet zdobył uznanie ponad 15 milionów użytkowników na całym świecie i zapewnił partnerstwo z wybitnymi liderami branży, w tym Bitcoin, Ethereum, TRON, BNB Chain, Solana, Base i innymi. Sukces ten wynika z naszego zaangażowania w konsekwentne dostarczanie bezpiecznych i wygodnych produktów i usług.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: Strona internetowa | Twitter | Telegram | Discord

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JK
Noble Member
JK(@jk)
15 dni temu

„Lightning Network, rozwiązanie drugiej warstwy dla Bitcoina, umożliwia szybsze i tańsze transfery BTC, idealne do mikropłatności. Lightning Network zwiększa praktyczną użyteczność Bitcoina, przyciągając szerszą bazę użytkowników i torując drogę do rozwoju zaawansowanych zdecentralizowanych aplikacji ”

Wężykiem Jasiu, wężykiem!

ufwsgdz20190809
Member
ufwsgdz20190809(@ufwsgdz20190809)
14 dni temu
Odpowiedz do  JK

 JK
A może coś o minusach Lightning Network?

2
0
Dodaj komentarzx