Bitcoinowa rodzinka znowu na zakupach

16 268

Czy bylibyście gotowi spieniężyć cały swój majątek, aby kupić bitcoin? Oni tak zrobili. Później, w 2017 roku sprzedali kryptowaluty na szczycie. Co słychać u nich dzisiaj? Bitcoinowa rodzinka znowu na zakupach?

Bitcoinowa rodzinka, która od 2017 roku sprzedaje wszystko za BTC

Ładowanie portfeli bitconami było reklamowane przez społeczność kryptowalut jako swego rodzaju styl życia. Niewielu przyjęło to tak dosłownie jak Taihuttusowie, holenderska rodzina, która w 2017 roku oddała wszystko, co miała, w zamian za BTC.

Didi Taihuttu trafił na nagłówki mediów trzy lata temu, kiedy wszystkie aktywa swojej rodziny – w tym dochodową firmę i dom o powierzchni 2500 stóp kwadratowych – sprzedał a pozyskane środki przeznaczył na Bitcoin.

„Weszliśmy w bitcoin, ponieważ chcieliśmy zmienić nasze życie”powiedział CNBC 42-letni ojciec trójki dzieci.

Od 2017 roku rodzina prowadzi koczowniczy tryb życia, jeździ od kraju do kraju (odwiedzili ich już blisko 40) i pozostaje wierna swojemu celowi.

Chociaż wielu może się to wydawać skrajne, Didi Taihuttu nie wydaje się mieć z tym problemu. Powiedział CNBC, że większość jego BTC została kupiona na początku 2017 roku, kiedy „król kryptowalut” kosztował około 900 dolarów.

Kupujemy coraz więcej

Spadek bitcoina z 20 000 ATH kilka miesięcy później nie powstrzymał Taihuttu przed inwestowaniem w kryptowalutę. Szalenie napompowana bańka kryptowalutowa zaczęła pękać pod koniec 2017 r., a Bitcoin spadł do 3000 USD na początku 2018 r.

Jednak Taihuttu zachował pozytywne nastawienie i postanowił podwoić swoją inwestycję:

„Kiedy spadł bitcoin, zaczęliśmy kupować więcej”.

Teraz Taihuttu ma wyjątkowo bycze nastawienie, jeśli chodzi o rynek kryptowalut. Zapytany, czy uważa, że ​​ostatni wzrost Bitcoina może być kolejną bańką, powiedział, że nie wierzy, że popyt na BTC spada tak, jak w 2017 roku. Uważa, że ​​rynek zmierza obecnie w kierunku kryzysu podaży, Dodał, że jego zdaniem istnieją wyraźne różnice między dwoma ostatnimi rajdami bitcoina:

Kiedy PayPal zaczyna sprzedawać bitcoiny swoim 350 milionom użytkowników, muszą również gdzieś je kupować” – powiedział Taihuttu. „Nastąpi ogromny kryzys dostaw, ponieważ nie będzie wystarczająco dużo nowych bitcoinów wydobywanych każdego dnia, aby zaspokoić potrzeby wielkich firm”.

Może Cię zainteresować:

  • https://bithub.pl/wiadomosci/bitcoinowa-rodzinka-znowu-w-trasie/
  • https://bithub.pl/kryptowaluty/aktualny-rajd-bitcoina-jest-inny-niz-ten-z-2017-roku/

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze