Zostały 4 dni do wypełnienia się znanego proroctwa odnośnie kursu bitcoina…

Kurs BTC to w bieżącym tygodniu zdecydowanie temat numer jeden. Spektakularny wzrost kursu bitcoina z poziomu 7400 USD do ponad 10 500 USD w dniu 25 października, to z pewnością wydarzenie historyczne, które zostanie na zawsze w pamięci uczestników rynku kryptowalut. W tym tekście chcielibyśmy przypomnieć ciekawą przepowiednię odnośnie poziomów wzrostu wyceny „króla kryptowalut”. Jak do tej pory sprawdzała się doskonale. Czy będzie tak też i tym razem? Przekonamy się za 4 dni.

W chwili publikacji tego tekstu kurs bitcoina wynosi 9400 USD:

kurs btc usd tradingview 28-10-2019
Wykres BTC USD od TradingView

Jak niedawno informowaliśmy, pompa cenowa na bitcoin mogła być związana z wystąpieniem chińskiego prezydenta Xi Jinpinga wzywającego do przyspieszenia rozwoju technologii blockchain.

Chociaż była to dobra wiadomość, wątpliwe jest, aby był to jedyny powód, dla którego cena bitcoin odnotowała jeden z największych skoków kursowych w jej 10-letniej historii.

Krakał, krakał i wykrakał

Jakiś czas temu opublikowaliśmy przypomnienie odnośnie ciekawej analizy, proroctwa, które dotyczyło przyszłej kursu bitcoina. To dobry moment, aby zatrzymać się na chwilę przy tej kwestii:

Wielu z Was zapewne przewróci oczami, ale trudno nie przyjrzeć się tej sprawie z bliska raz jeszcze. Ten znany wpis, pierwotnie opublikowany 21 stycznia 2019 r., który jest w tym roku zadziwiająco dokładny.

przepowiednia BTC
źródło: tutaj

Dno było 15 grudnia 2018 r. Wystarczy spojrzeć na wykresy. Jesteśmy w hossie. Jesteśmy obecnie w fazie ostatnich 3 miesięcy akumulacji. Potem powoli rośniemy. Wtedy będziemy bum. Zróbcie sobie screenshota.

Kwiecień 2019 r. – BTC ~ 5300 $

Lipiec 2019 – BTC ~ 9200 $

Październik 2019 – BTC ~ 16 000 $

Luty 2020 – BTC ~ 29 000 $

Lipiec 2020 – BTC ~ 56 000 $

Listopad 2020 – BTC ~ 87,00 $

Będzie to 1,5 biliona kapitalizacji rynkowej. Dominacja BTC wyniesie tylko 40–46% Wykresy nigdy nie kłamią ”

Zostały cztery dni do wypełnienia „proroctwa” odnośnie kursu bitcoina

Pozostały tylko 4 dni do wypełnienia się cytowanego proroctwa. Kto jest jego autorem? Czy ktoś jest wstanie kontrolować kurs bitcoina na takim poziomie? Niewątpliwą sztuką jest sprawić, że manipulacja ceną jest mało widoczna i oczywista. Aczkolwiek wielu obserwatorów rynku dopasowuje wiele wydarzeń fundamentalnych, które z powodzeniem mogły stać się przesłanką do weekendowego wzrostu.

Pierwsze punkty „proroctwa” sprawdziły się w niebywała dokładnością. Czy tak też będzie tym razem? Edward Snowden opublikował tweeta zaraz po błyskawicznym ruchu bitcoina 26 października. To może dodawać wagi teorii stworzonej przez anonima:

Analiza Techniczna bitcoina

Specjalnie dla naszych Czytelników, Jurek S. przygotował obszerną analizę sytuacji bitcoina na rynku. W swoim opracowaniu stara się wyciągnąć wnioski i podzielić swoimi przemyśleniami na temat kursu BTC. Zobaczcie:

Jaka jest Wasza opinia na temat tego, co wydarzyło się ostatnio na wykresie BTC? Jak myślicie, co będzie dalej? Czy wypełni się anonimowe proroctwo? A może to tylko płonne gadanie i niczym nie poparte „wróżenie ze szklanej kuli”?

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx