Willy Woo: bitcoin idzie na 157 000 USD. Bla, bla, bla?

Popularny analityk Willy Woo twierdzi, że bitcoin jest gotowy do osiągnięcia sześciocyfrowego wymiaru ceny. Na jakiej podstawie?

Gotowy na wzrost?

Podczas wywiadu przeprowadzonego przez Anthony’ego Pompliano Woo powiedział, że opierając się na danych on-chain można wnioskować, że jest tylko kwestią czasu, zanim wiodąca kryptowaluta wejdzie w kolejną fazę hossy.

„To hossa. Nie da się tego pomylić. Mamy rentgenowski obraz tego, co robią inwestorzy, i rynek pozostaje byczy, podczas gdy cena spada w dół. Myślę, że następnym ważnym wydarzeniem jest sytuacja, w której fundamenty przeprowadzają squeeze price action i wyłamujemy się z tego, co nazwałbym pasmem reakumulacji, w samym środku hossy”.

Według Woo, jego model pokazuje nową docelową cenę bitcoina na poziomie 157 000 USD. Analityk przewiduje jednak, że gdy bitcoin powróci do trendu wzrostowego, target podniesie się znacznie wyżej:

„Jeśli wyjdziemy z tego pasma akumulacji, jak się spodziewałem, powiedziałbym, że zaczniemy iść w górę w kierunku zakresu pomiędzy 250 000 a 350 000 USD. Brzmi to teraz trochę niedorzecznie, ale tak mówi model”.

Chociaż Woo podziela bardzo zwyżkowe cele cenowe dla BTC, analityk on-chain podkreśla, że ​​nie ma pojęcia, co stanie się z rynkiem kryptowalut w ostatnim kwartale tego roku.

„Nie wiem, czekam na jakieś wydarzenie pod koniec roku. […] używam sieci jako mapy, aby spróbować zrozumieć, co dokładnie dzieje się na rynku. Nie mam pojęcia, co wydarzy się w czwartym kwartale”.

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze