Peter Schiff: Dogłębne poznanie Bitcoina utwierdza mnie w jednym…

Peter Schiff to dobrze znany golden-bug i hejter bitcoina w jednym. Podczas wczorajszej dyskusji na Twitterze stwierdził, że szerokie zrozumienie zarówno bitcoina, jak i złota popycha go do posiadania tylko złota, bez konieczności wchodzenia w BTC. Poznajcie szczegóły tego wątku.

Cena BTC a cena złota

30 czerwca br. Peter Schiff zaoferował swoim obserwatorom na Twitterze udział w ankiecie pod hasłem „Bitcoin kontra złoto”. Badanie dotyczyło tego, jak szybko cena złota może pokonać wycenę jednego bitcoina. Jedna z opcji odpowiedzi do wyboru brzmiała „to się nigdy nie wydarzy”.

Koniec końców, właśnie ta opcja uzyskała większość głosów…

Zrozumienie Bitcoin utwierdza Schiffa w przekonaniu, że nie potrzebuje on cyfrowej monety w swoim portfelu

Dyrektor generalny Euro Pacific Capital skomentował, rzecz jasna, wyniki ankiety. Stwierdził, że wbrew temu, co napisano w wielu artykułach, ostateczny rezultat badania bynajmniej nie zrobił na nim większego wrażenia.

Dodał, że celowo umieścił w ankiecie „pro-bitcoinową” opcję odpowiedzi. Zależało mu na tym, by zobaczyć, jak zwolennicy kryptowaluty będą starali się przekonać sympatyków złota, aby Ci zainwestowali w BTC.

Odpowiadając na komentarz pod tweetem, Schiff wyjaśnił, dlaczego nie przekonują go żadne argumenty, które wysnuwają propagatorzy „króla kryptowalut”.

Stwierdził, że bardzo dobrze rozumie zarówno bitcoina, jak i złoto, i właśnie z tego powodu posiada tylko złoto.

peter schiff
źródło: tutaj

Jak Peter Schiff poznawał Bitcoina?

Znany trader kryptowalut Josh Rager doradził Schiffowi, by ten zaopatrzył się w niewielką ilość BTC. Wszystko po to, aby mógł cieszyć się, że cena BTC osiąga nowy poziom, zamiast po prostu nienawidzić Bitcoin. Był jednak czas, w którym znany golden-bug próbował stawiać pierwsze kroki, by poznać bitcoina. Pamiętacie, co z tego wyszło?

źródło grafiki tytułowej: tutaj

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx