Jak działa Bitcoin, co kształtowało jego cenę?

Kryptowaluty cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Często jednak przeszkodą przed podjęciem decyzji o inwestycji jest mała znajomość tematu. Z tego założenia wyszli organizatorzy dwuczęściowego szkolenia „Co to jest Bitcoin + Ekonomia i Bitcoin”, które może pomóc zrozumieć podstawy zagadnienia.

Dwugodzinne szkolenie rozpocznie się w poniedziałek 20 lutego o godzinie 18 w siedzibie FlyingAtom przy ulicy Złotej 59 na 14 piętrze biurowca Skylight.

Pierwsza część szkolenia dotyczyć będzie podstaw Bitcoina. Będzie można się na nim dowiedzieć o tym jak działa, dlaczego został stworzony i jakie są jego główne zalety.

Po krótkiej przerwie uczestnicy będą mogli lepiej zrozumieć kwestie związane z inwestowaniem w kryptowaluty.

Od kilku miesięcy nowe wiadomości dotyczące kształtowania się ceny Bitcoina są bardzo interesujące. Dla lepszego zrozumienia tego, co dzieje się z kursem warto zwrócić uwagę zarówno na czynniki wynikające z zachowań innych inwestorów, jak i na te długofalowe. Te ostatnie są szczególnie ważne w kontekście kształtowania ceny Bitcoina w dłuższej perspektywie

ocenia Dawid Muszyński z firmy FlyingAtom, który poprowadzi drugą część spotkania.

Dwugodzinne szkolenie jest bezpłatne. Bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji należy jednak wpłacić 20 zł na dowolną organizację charytatywną, a następnie wysłać maila z potwierdzeniem, bądź screenem przelewu na adres [email protected] Organizatorzy chcą w ten sposób „odsiać” puste rezerwacje, które mogłyby blokować miejsce dla chętnych.

Zapisów na wydarzenie można dokonywać na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/127338707784943/

oraz na Meetup:

Szkolenie , podstawy Bitcoina + Ekonomia i Bitcoin

Monday, Feb 20, 2017, 6:00 PM

Złota 59 / 14 Piętro
FlyingAtom 00-120 , Warsaw, PL

3 Investors Went

Witam, Zapraszamy na dwugodzinne szkolenie , które jest „darmowe” by wziąć udział w szkoleniu należy wpłacić 20zł na obojętnie jaką organizację charytatywną , ma to zapewnić nam że nie będzie „pustych rezerwacji” i straconych miejsc. Wpisujesz się w wydarzeniu że rezerwujesz miejsce i w ciągu 3 godzin wysyłasz wiadomość na [masked] …

Check out this Meetup →

 

Komentarze