Bitcoin na dużym ekranie | Bracia Winklevoss kręcą adaptację książki „Bitcoin Billionaires”

Cameron i Tyler Winklevoss połączyli siły z Stampede Ventures Grega Silvermana, aby wyprodukować film fabularny, będący adaptacją książki „Bitcoin Billionaires”.

Bliźniacy Winklevoss zasłynęli z wydarzeń w wczesnego okresu istnienia Facebooka. Od tamtego czasu podjęli szereg głośnych inwestycji związanych z Bitcoinem. W sektorze kryptowalut uważani są za bardzo pro wzrostowych zarówno w stosunku do kryptowaluty jak i całej branży. W 2015 roku wystartowali z własną giełdą Gemini.

Winklevoss nakręcą adaptację bestsellera

Bestsellerowa książka „Bitcoin Billionaires” została napisana przez Bena Mezricha jako kontynuacja jego „The Accidental Billionaires”, który stanowił jeden z punktów wyjścia dla nagrodzonego Oscarem filmu The Social Network.

Nowy film opowie historię o tym, jak bracia zaryzykowali wszystko po prawnej batalii z Markiem Zuckerbergiem i ostatecznie stali się pierwszymi na świecie, bitcoinowymi miliarderami Bitcoin.

Serwis Deadline przytacza wypowiedź Grega Silvermana, który weźmie udział w produkcji filmu z bliźniakami:

„Rocky II spotka się z Wall Street w świecie pełnym unikalnych i fascynujących postaci. To będzie niesamowity film”.

Sami bliźniacy Winklevoss dodają:

„Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnim HODLerem, czy dopiero zaczynasz, uważamy, że spodobają ci się kolorowe, pionierskie dni rewolucji kryptowalutowej, którą Ben Mezrich zręcznie uchwycił w Bitcoin Billionaires”.

Na ten moment nie znamy dalszych szczegółów odnośnie harmonogramu produkcji filmu.

źródło: tutaj

źródło grafiki tytułowej: tutaj

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx