Age of Rust | Gra, która kryje blisko 1 milion dolarów w kryptowalutach

5 830

Oparta na Ethereum gra Age of Rust pojawi się w marcu na platformie Steam . Gracze będą mieli szansę na zdobycie kryptowalut o wartości blisko 1 000 000 dolarów.

Po latach prac deweloperskich, w marcu tego roku Age of Rust ma zadebiutować na platformie Steam. Ze względu na rosnące ceny kryptowalut, nagrody ukryte w grze są teraz warte prawie 1 milion dolarów.

Ogromne nagrody kryptowalutowe dla graczy

SpacePirate Games ujawniło, że gra kryje w sobie 24 bitcoiny i 370 000 monet Enjin, wartych dziś łącznie ogromną kwotę 929 000 $.

Age of Rust to gra akcji science fiction, w której będziemy mogli eksplorować ogromny, cyfrowy wszechświat o łącznej powierzchni 250 000 km2. Głównym tematem rozgrywki jest walka ludzkości z klasą robotów AI – Mechami.

„Ludzie przegrali wojnę, ale w ostatniej chwili zaszyfrowali kod uniemożliwiający Mechom osiągnięcie nieśmiertelności”czytamy w opisie gry.

Gra korzysta z protokołu Enjin i działa na Ethereum. Jest rozwijana od 2014 roku i ma być czymś w rodzaju „wciągającego, edukacyjnego doświadczenia opartego na technologii blockchain”. SpacePirate Games zwróciło uwagę społeczności, kiedy wypuścili popularną grę logiczną – Crypto Puzzle. W tym samym roku rozpoczęli pracę nad Age of Rust.

Deweloperzy przeznaczyli pulę 24 bitcoinów na nagrody ukryte w grze. Dziś są warte 794,400 USD. „Nie mieliśmy pojęcia, że ​​tak szybko stanie się to tak ogromną nagrodą” – powiedział Chris LoVerme z SpacePirate Games .

Pula nagród obejmuje również 370 000 monet Enjin, które doświadczyły w tym roku parabolicznego rajdu w górę. Od początku stycznia, ich wartość wzrosłą o ponad 200%.

Jednak największa nagroda to 20 bitcoinów o wartości 662 000 $. Firma twierdzi, że są one ukryte „pod koniec trzech sezonów”, podczas gdy pozostałe 4 bitcoiny i 35 000 mniejszych nagród NFT można znaleźć w całej grze.

Nagrody w Enjin Coin będą miały formę tokena ERC-1155. Token ERC-1155 może zawierać wiele różnych tokenów w ramach jednego smart kontraktu i wykonywać funkcję inteligentnego kontraktu, wysyłając token na adres. Różni się od standardu ERC-721, powszechnie stosowanego w sztuce cyfrowej i innych typach NFT.

Age of Rust pojawi się na Steamie dokładnie 19 marca i będzie kosztować 14,99 USD.

Komentarze