Uwaga na nową „platformę finansową”, która jest powiązana z piramidą finansową Omega Best!

Uwaga na kolejną „platformę finansową” do „zarabiania” pieniędzy online, która właśnie rozpoczyna swoją działalność.

Innowacyjna platforma do robienia pieniędzy

W Internecie można natknąć się ostatnio na, jak to jest określone na stronie głównej platformy, „innowacyjną platformę do robienia pieniędzy w Internecie”. Już sam zwrot „robienie pieniędzy” powinien nam zapalić czerwoną lampkę!

Mowa o platformie Xion.cash (główna witryna platformy jest dostępna tutaj).

Co w tym złego?

W informacjach na temat projektu możemy znaleźć opis tego jak działa Xion.cash. Pieniądze możemy robić poprzez wykonywanie zadań:

Wykonuj zadania związane z ruchem w Internecie, ropą XXI wieku i zdobywaj za to nagrody. Zadania są proste. Na przykład, będziesz mógł zainstalować aplikację mobilną naszych partnerów i grać w tę grę przez 15 minut, testując ją w ten sposób pod kątem możliwych błędów.

Praca z Centrum zadań rozpoczyna się po zakupie jednego z pakietów. Różnią się kosztem i liczbą zadań.

Jak to bywa w przypadku takich platform, nie mogło oczywiście zabraknąć programu referencyjnego, w którym także można zarobić pieniądze. Choć platforma zaznacza, że nawet takie firmy jak Amazon, Binance, Ebay czy Uber też korzystają z takich rozwiązań:

Korzystamy z systemu marketingu afiliacyjnego, na przykładzie wielkich gigantów, takich jak Amazon, Binance, Ebay czy Uber.

Zaproś wszystkich zainteresowanych zarabianiem w Internecie w Xion i uzyskaj dodatkowe dochody. Im więcej pomagasz innym zarabiać, tym więcej zarabiają.

Program poleceń pozwala uzyskać nieograniczony dochód pasywny.

Platforma także oferuje dodatkowe drogi do zarabiania pieniędzy:

Xion oferuje szeroki wachlarz możliwości zarobkowania. Weź udział w samo-wypełniającej się matrycy, wygraj w kasynie i zagraj w loterię na platformie. Twoje dochody u nas zależą od Ciebie!

Pod każdy z sposobów na robienie pieniędzy znajduje się kolorowy przycisk, który intensywnie nas namawia do robienia kasy.

Na platformie wszystkie transakcje są rozliczane w Noix, czyli „wewnętrzna jednostka rozliczeniowa” odpowiadająca jednemu dolarowi. Prawdopodobnie Noix jest formą tokenu.

Coś tu śmierdzi…

Platforma Xion ma także 3 partnerów: Sky Marketing, Soft Solutions oraz Alpha Prime. Warto zaznaczyć, że po kliknięciu w dwóch pierwszych partnerów jesteśmy przekierowani na stronę, której hosting zakończył się jakiś czas temu. Jedynie strona ostatniego partnera: Alpha Prime działa.

I tu przechodzimy do sedna sprawy. Alpha Prime jest założone, przez Bartosza Nafalskiego. To ten sam pan od piramidy finansowej Omega Best, która po upadku zostawiła dziesiątki tysięcy poszkodowanych a miliony dolarów rozpłynęły się w powietrzu.

Jak się okazuje Bartosz Nafalski jest także głównym konsultantem dla Xion.Cash (takie informacje pojawiają się na profilu platformy na Facebooku).

Pod postami na Facebooku, które są publikowane na profilu Xion.Cash pojawia się także wiele komentarzy od użytkowników wciąż pytających o platformę Omega Best, która upadła i zostawiła dziesiątki tysięcy osób bez pieniędzy.

Uważajcie jak i gdzie inwestujecie swoje pieniądze! Szeroko pojęty rynek kryptowalut pełen jest oszustów i piramid finansowych!

Finansowy Krytyk

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze