Altcoiny inspirowane BTC w centrum uwagi: czy nadzieje związane z decyzją SEC wzniosą je na szczyt?

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Inwestorzy z niecierpliwością czekają na zatwierdzenie przez SEC (Amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd) pierwszego funduszu Bitcoin ETF. Zdaniem analityków, premiera Bitcoin ETF wpompuje miliardy w rynek kryptowalut i przyczyni się do podniesienia cen wielu innych aktywów.

Nowe altcoiny związane z Bitcoinem nie przechodzą bez echa i świetnie radzą sobie w obliczu rosnącej wartości BTC, oczekiwań na premierę ETF oraz przyszłorocznego halvingu. Inwestorzy gorączkowo przygotowują się do zdobycia jak największych zysków, doceniając spory potencjał wzrostu trzech nowych altcoinów inspirowanych BTC: Bitcoin Minetrix, Bitcoin ETF Token oraz Bitcoin BSC.

Bitcoin Minetrix oferuje rewolucyjne wydobywanie BTC w chmurze

Bitcoin Minetrix ($BTCMTX) umożliwia wszystkim użytkownikom, bez względu na poziom wiedzy technicznej i posiadany sprzęt, wydobywanie Bitcoinów w chmurze. Proces wydobycia odbywa się poprzez staking tokenów $BTCMTX na platformie opartej na Ethereum.

Przedsprzedaż tokenów zebrała już ponad 3,65 miliona dolarów, a cena $BTCMTX rośnie z każdym kolejnym etapem presale. Ogromna popularność projektu już początkowej fazie jest dobrym znakiem przed debiutem altcoina na giełdzie. Chociaż branża wydobycia BTC w chmurze działa już od jakiegoś czasu, trawi ją wiele problemów, głównie związanych z małą transparentnością procesu oraz nieuczciwymi praktykami samych dostawców tej usługi.

Bitcoin Minetrix chce usprawnić proces wydobycia w chmurze czyniąc go bezpiecznym i przejrzystym. W tym przypadku wydobycie rozpoczyna się od zakupu tokenów $BTCMTX, następnie użytkownicy przeznaczają je na staking, a w efekcie otrzymują kredyty wydobywcze, które zostaną spalone na platformie Bitcoin Minetrix, aby uzyskać moc wydobywania w chmurze.

Projekt chce zdemokratyzować wydobywanie Bitcoinów, umożliwiając każdemu dołączenie do grona górników niezależnie od umiejętności i zasobów finansowych. Te realne korzyści płynące z inwestowania w altcoin doprowadziły do sukcesu wciąż trwającej przedsprzedaży i zwrócenia uwagi na projekt czołowych analityków w branży.

Odwiedź przedsprzedaż Bitcoin Minetrix

Bitcoin ETF Token to nowy deflacyjny altcoin z hucznie rozpoczętą przedsprzedażą

Bitcoin ETF Token ($BTCETF) to nowa kryptowaluta, której przedsprzedaż rozpoczęła się 6 listopada 2023 r. Wystarczyły dwa dni, aby projekt zebrał ponad 65 tys. dolarów od inwestorów zainteresowanych nowym spekulacyjnym altcoinem. Całkowita podaż tokenów $BTCETF wynosi aż 2,1 miliarda monet, z czego 40% przeznaczono na cele przedsprzedażowe.

Token ERC-20 kosztuje obecnie 0,005 $ i jego wartość będzie ściśle powiązana z przyszłością Bitcoina, w tym zatwierdzeniu pierwszego funduszu ETF Bitcoin. Cena tokena będzie rosnąć o 36% z każdym kolejnym etapem przedsprzedaży – ma to zmobilizować inwestorów do kupna wciąż tanich tokenów jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnej decyzji SEC.

Projekt Bitcoin ETF Token zachęca inwestorów wysoką stopą zwrotu, która w drugim dniu przedsprzedaży wynosi 2733%. O płynność ceny tokenów ma zadbać opcja stakingu i przyznawanie pasywnych nagród inwestorom nastawionym na długoterminowe zyski, podatek od transakcji oraz strategia deflacyjna. W sumie do spalenia przeznaczono 25% podaży. Proces będzie odbywał się w pięciu turach, które nastąpią w ważnych dla Bitcoina momentach, w tym premierze ETF czy osiągnięcia przez BTC ceny 100 000 $.

Zainteresowanie tokenami $BTCETF rośnie, a posprzedażowa premiera na zdecentralizowanych giełdach (DEX) może spowodować dalsze wzrosty cen ze względu na spekulacyjny charakter altcoina i presję deflacyjną.

Bitcoin BSC stawia na staking i ekologiczną wersję BTC

Swoją przedsprzedaż zakończył już projekt Bitcoin BSC, który w odróżnieniu od wcześniej wspomnianych altcoinów jest zbudowany na Smart Chain BNB. Głównym celem powstania tokenów $BTCBSC było przeniesienie podstawowych założeń tradycyjnego Bitcoina do bardziej ekologicznego blockchain.

Podobnie, jak w przypadku Bitcoin Minetrix oraz Bitcoin ETF Token, twórcy projektu nie są związani z samym Bitcoinem. Największa kryptowaluta na rynku stała się dla nich inspiracją do stworzenia altcoina o podstawach BTC, które docelowo mają stać się sposobem na sukces w branży kryptowalut.

$BTCBSC jest tokenem bazującym na Proof-of-Stake, co zapewnia mu sporą skalowalność i umożliwia uzyskiwanie nagród za staking. W obecnej fazie projektu inwestorzy mogą wypłacać już zakupione tokeny $BTCBSC lub uzyskiwać pasywny dochód ze stakingu. Przewidywany zwrot wynosi 59%, a w puli znajduje się prawie 4,5 mln tokenów przeznaczonych na staking.

Altcoiny inspirowane BTC w centrum uwagi

Oczekiwanie na decyzję SEC w sprawie zatwierdzenia Bitcoin ETF oraz zbliżający się halving Bitcoina pobudza zainteresowanie altcoinami powiązanymi z największą kryptowalutą. Bitcoin Minetrix, Bitcoin ETF Token i Bitcoin BSC zachęcają inwestorów możliwościami wydobycia w chmurze, strategią deflacyjną i ekologicznymi aspektami, wskazując tym samym na rosnący potencjał nowych, tanich kryptowalut. 

Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze