Terra Classic ma 4K+ w aktywności społecznościowej

Terra Classic (LUNC) zapewniła sobie pierwsze miejsce wśród aktywów o największej aktywności społecznościowej, po ostatnim spaleniu przez Binance.

Zainteresowanie LUNC po spaleniu przez Binance

Zainteresowanie Terra Classic (LUNC) wzrosło – o czym świadczy jego ostatnio rosnąca aktywność społecznościowa – po doniesieniach o spaleniu Binance. Ta zwiększona aktywność społecznościowa podniosła pozycję aktywów w AltRank Lunar Crush, zapewniając sobie pierwsze miejsce wśród 4023 aktywów ocenionych w tygodniu poprzedzającym 2 grudnia.

Kryptograficzna platforma wywiadu społecznego, Lunar Crush potwierdziła to osiągnięcie we wczesnych godzinach sobotnich, starając się podkreślić wznowienie działań społecznych w obozie LUNC.

Udostępniając pulpit nawigacyjny szczegółowo opisujący wskaźniki społecznościowe i wolumen handlu Terra Classic, Lunar Crush poinformował:

…Terra Classic osiągnęła AltRank 1 z 4023 najlepszych monet na rynku

Informacje z pulpitu nawigacyjnego wskazują, że Terra Classic zajmuje obecnie pierwszą pozycję spośród 4023 monet ocenionych ostatnio za pomocą narzędzia do oceny AltRank. Zasób ma teraz średnią pozycję 93. z 4023 monet. Co więcej, w zeszłym tygodniu liczba współtwórców społecznościowych wzrosła o 21,9%, a zaangażowanie społecznościowe wzrosło o oszałamiające 71,3%.

Opierając się na zmianach cen, niedawny rajd LUNC uczynił go 273. aktywem z największymi zyskami spośród 4023 kryptowalut na rynku. Co więcej, niedawny wzrost wolumenu obrotu tym aktywem uplasował go na 18. miejscu z 4023 monet pod względem wolumenu. Zajmuje również 20. miejsce wśród 4023 monet ocenianych pod względem wolumenu społecznościowego i wyniku społecznościowego.

Wkład Binance w najnowsze wskaźniki Terra Classic

Ten wzrost zaangażowania społecznościowego i wolumenu transakcji jest w dużej mierze spowodowany doniesieniami o niedawnym spaleniu LUNC przez Binance. Przypomnijmy, że 1 grudnia Binance spaliło około 6,3 miliarda tokenów LUNC dla swojej listopadowej partii, zwiększając całkowite spalenie do 20,1 miliarda tokenów.

Zaledwie 24 godziny po tym, jak pojawiły się doniesienia o wypaleniach, LUNC wzrósł o ponad 16%, zanim spotkał się z lekką korektą. Wolumen handlu aktywami również wzrósł o 57%, jak wcześniej informował The Crypto Basic. W rezultacie Terra Classic ostatecznie odzyskała kapitalizację rynkową w wysokości 1 miliarda dolarów po dziesięciu dniach pozostawania poniżej znaku. Były to oznaki ponownego zainteresowania inwestorów.

Pomimo napotkania przeszkody w ostatnim rajdzie, LUNC pozostaje jednym z najlepiej zyskujących aktywów w ciągu 7 dni, górując nad monetami takimi jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), XRP (XRP) , i mnóstwo innych. Przy jednotygodniowym wzroście 10,14%, LUNC przechodzi z rąk do rąk po cenie 0,0001786 USD, z kapitalizacją rynkową w wysokości 1,07 mld USD w momencie publikacji.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze