Santiment: Ten altcoin wykazuje oznaki byczego odwrócenia

Dane kryptowalutowej platformy analitycznej Santiment sugerują, że ​​jeden z najlepszych altcoinów 2021 roku może zbierać w sobie siły do wznowienia wzrostu ceny.

Czynniki pro-wzrostowe dla Polygon (MATIC)

W jednym ze swoich ostatnich tweetów, analitycy platformy danych on-chain Santiment informują, że rozwiązanie warstwy 2 skalujące Ethereum – Polygon (MATIC) – zaczyna generować zwyżkowe sygnały. Ma to mieć miejsce po raz pierwszy od czasu majowego załamania ceny, w wyniku którego spadła ona o ponad 70% z najwyższego w historii poziomu 2,62 USD.

„Zgodnie z naszymi danymi, MATIC wykazuje oznaki potencjalnego odwrócenia. Popularny altcoin znajduje sie aktualnie w zawieszeniu na powyższym poziomie wsparcia, a podaż na giełdach zachęcająco spada”.

Santiment ujawnia, że ​​aktywność on-chain Polygon rośnie z miesiąca na miesiąc i to pomimo niedawnych spadków ceny.

„Dzienna aktywność adresów MATIC wykazuje, w ciągu ostatnich kilku miesięcy, naprawdę zdrowe oznaki wzrostu […] . Trudno będzie zignorować byczy scenariusz dla MATIC, jeśli wzrost będzie kontynuowany.”

Dzienna aktywność adresów stanowi metrykę on-chain, która pokazuje dzienną liczbę unikalnych adresów, które były aktywne w sieci jako nadawca lub odbiorca.

Santiment dodaje, że po zeszłomiesięcznej, masowej wyprzedaży, podaż Polygon na giełdach znacznie spadła: miesiącu.

„Podczas niedawnych spadków kryptowalut podaż MATIC na giełdach odnotowała stały wzrost, który działał jako presję na sprzedaż. Od tego czasu spadała ona stopniowo i dotarła praktycznie do miejsca, w którym się odbiła.

To zachęcające, ale wciąż jest za wcześnie, aby stwierdzić, czy na rym rynku wydarzy się więcej, kiedy cena MATIC ostatecznie określi swój kierunek.”

polygon matic 2
źródło: Sanitiment

A jednak…

Nie wszystkie dane on-chain potwierdzają sentyment pro-wzrostowy. Santiment zauważa, że ​​wskaźnik Daily Active Deposits, który pokazuje całkowitą liczbę wszystkich transakcji przychodzących i wychodzących dotyczących adresów depozytowych (takich jak portfele giełdowe) w danym dniu, wciąż rośnie.

„Dane on-chain nadal wykazują dużą presję na sprzedaż, ponieważ w towarzystwie każdego impulsu wzrostowego wystepowały również skoki w zakresie aktywnych, dziennych depozytów. Sugeruje to, że duża liczba ludzi wykorzystuje jakikolwiek wzrost, aby wyjść ze swoich pozycji”.

polygon matic 3
źródło: Sanitiment

Przeczytaj również:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze