Polska kryptowaluta narodowa – Lisk, wprowadza nowinki techniczne.

Platforma, która umożliwia programistom tworzenie aplikacji opartych na łańcuchu bloków przy użyciu JavaScript, uruchomiła odświeżoną witrynę internetową, której celem jest uczynienie jej technologii zrozumiałą dla wszystkich.

Lisk się rozwija

Platforma aplikacji blockchain uruchomiła odświeżoną witrynę internetową z istotnymi ulepszeniami i nowym projektem – wszystko w ramach dążenia do polepszenia ekosystemu, w którym pracują programiści blockchain.

Lisk, który opiera się na pierwszej obecności projektu w Internecie na Lisk.io, zapewnia optymalną i ulepszoną obsługę użytkownika, która jest bardziej zgodna z jego podstawową misją – uczynić blockchain dostępnym dla wszystkich. Nowy interfejs jest następstwem obszernych sesji testowania użytkowników i opinii rdzennej społeczności Lisk, dając projektowi zrozumienie tego, czego zdaniem deweloperów brakuje.

Teraz Lisk.com jest przekonany, że przekazuje jeszcze jaśniejszy komunikat i cel:

Najszybszy i najprostszy punkt wejścia do programowania dla każdego, kto chce zbudować aplikację opartą na łańcuchu bloków przy użyciu JavaScript.

Nowinki

Przedstawiając bardziej szczegółowo zmiany, Lisk wyjaśnił, że zupełnie nowa strona docelowa zapewnia dogłębny i łatwy do zrozumienia wgląd w jego ewoluujący ekosystem – rzucając światło na tylko niektóre aplikacje, które zostały zbudowane za pomocą liskowej infrastruktury:

Mamy nadzieję, że ta strona zainspiruje nie tylko programistów, ale wszystkich entuzjastów blockchain.

Zasoby dla doświadczonych i aspirujących programistów też się na tym nie kończą. Na stronie Lisk.com dostępny jest szereg samouczków, aby pomóc profesjonalistom w jak najlepszym wykorzystaniu tego, co ma do zaoferowania ekosystem, informacje o różnych programach i mnóstwo postów na blogu, które obejmują bardziej szczegółowo tematy związane z rozwojem.

Jest to witryna internetowa, która została stworzona w celu zapewnienia programistom jak najszybszego rozpoczęcia pracy. Strona główna oferuje szereg bezpośrednich linków, minimalizujących czas i wysiłek, jaki użytkownicy muszą poświęcić, zanim dowiedzą się więcej. Dostępna jest również pomoc wielojęzyczna.

Oczywiście jedną z podstaw każdego projektu kryptograficznego są jego użytkownicy. Odświeżona strona społeczności zapewnia szybki wgląd w wydarzenia, do których mogą dołączyć programiści o podobnych poglądach, umożliwiając im nawiązywanie kontaktów i współpracę z innymi profesjonalistami. W międzyczasie strona medialna została opatrzona zupełnie nowym układem, który zapewnia wgląd we wszystkie najnowsze wiadomości Lisk.

Finansowy Krytyk

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze