Gdzie odbędzie się kolejna pompa? XLM? Litecoin?

12 310

Chińczycy spekulują

Rajd ceny akcji GameStop, a także wystrzał dogecoina oraz bitcoina wzbudziły zainteresowanie traderów w Chinach tak samo jak w Stanach Zjednoczonych. Na Weibo, popularnej platformie mediów społecznościowych w Chinach, wysoce aktywna społeczność kryptowalut spekuluje, która kryptowaluta będzie następną, po tym, jak dogecoin i bitcoin wystrzeliły w ostatnich dniach.

Na serwisie można przeczytać takie oto komentarze:

Gdyby nie to, że Ripple walczył ze swoim pozwem, kolejnym tokenem pompowanym przez detalistów w USA mógłby być XRP. Wielu nowicjuszy w kryptowalutach patrzy tylko na ceny i nazwy i nie obchodzi ich, ile razy ten konkretny token zabierał ludziom pieniądze lub czy jest wysoce scentralizowany

To może być dobry moment, aby przyjrzeć się tokenom, które są najbardziej związane z XRP.

Co następne?

Na platformie Weibo pojawia się wiele rozważań czy następnym tokenem do pompowania nie będzie Stellar lumens (XLM). Cena XLM dalej jest relatywnie niska, aczkolwiek w ostatnich 24 godzinach urosła znacznie.

Cena XLM od TradingView

W poszukiwaniu zysków

Chińscy internauci surfowali po angielskich platformach społecznościowych, w tym na czatach Telegram i Reddit, gdzie początkowo rozpoczął się ostatni szał handlowy. Tweet autorstwa Justina Sun z Tron, który powiedział, że kupi akcje GameStop o wartości 1 miliona dolarów, aby pokazać swoje wsparcie społeczności Reddit, został na krótko przypięty do grupy reddit, r / wallstreetbets, epicentrum dramatu funduszy shortujących GME.

https://twitter.com/justinsuntron/status/1355163433700745220?s=20

„Litecoin” na celownikach

Na dzień dzisiejszy widać, że spekulanci, w tym dżentelmeni z WallStreetBets obrali sobie za cel „Litecoia”. To właśnie ta kryptowaluta jest przez wielu nazywana cyfrowym srebrem. I rzeczywiście srebro, choć to papierowe, notuje piękne wzrosty w ostatnich dniach a fizyczny jego odpowiednik jest wyprzedany u większości dilerów na świecie.

Cena srebra od TradingView

Finansowy Krytyk

Komentarze