Chainlink: Rokowania

6 114

Jak bardzo Chainlink (LINK) może jeszcze zamieszać w branży kryptowalut?

LINK: rokowania

Chainlink (LINK) odnotował pod koniec ubiegłego miesiąca całkiem przyzwoity wzrost. W chwili przygotowywania niniejszej publikacji LINK wyceniany jest na poziomie 18,73 USD, co jest równoznaczne z blisko 2,2% wzrostem w ciągu ostatnich 7 dni. Altcoin zajmuje aktualnie silną, 15 pozycję wśród 20 najlepszych kryptowalut na rynku (wg CoinMarketCap).

Altcoin rósł od początku 2021 r. do maja 2021 r. Jego cena wzrosła z 11,87 USD (1 stycznia) do szczytu 52 USD w maju 2021 r. Od 9 maja cena stale spadała, obniżając pułap do poziomu 18 USD.

Jak zauważył Michael Van de Poppe, sezon na alty może być tuż za rogiem. Czy w przypadku ziszczenia się takiego scenariusza LINk ma szansę, aby powędrować w rankingu znacznie wyżej?

YouTuber Aaron Arnold wspomniał, że Chainlink jest jednym z najsilniejszych punktów jego portfolio na lipiec 2021. Przyjmując długoterminowe podejście, analityk utrzymuje względem altcoina pro wzrostowy sentyment:

„To, co zrobił Chainlink od samego początku, jest niepodważalne, od czasu ich integracji po ekosystem. Dopóki bitcoin i inne kryptowaluty pozostaną w stanie hossy (a moim zdaniem tak będzie), Chainlink nadal będzie sobie radził bardzo dobrze.”

Arnold oparł swoją opinię na liczbie integracji Chainlink, która na początku lipca wynosiła 617 oraz szybkim rozwoju sieci.

Ponadto Arnold zacytował ChainLinkGod.eth 2.0, który wskazał, że kanały Chainlink Price były dostępne w sieci mainnet przez ponad dwa lata, a ich liczba wzrosła z 1 do 247 (24 600%).

Chociaż wszystko powyżej stanowi dobre argumenty dla czołowego projektu oracle, Poppe podkreślił w niedawnym filmie, że LINK doświadczył ostatnio niedźwiedziego odrzucenia, co może wywołać jego niewielki ruch w dół i spowodować, że altcoin zacznie testować coraz niższe dołki.

„Chcesz, aby para LINK/BTC przebiła się przez 50000 Sats do 61000 Sats, gdy ten scenariusz zostanie spełniony i cena osiągnie wyższy dołek, wówczas można się spodziewać 45% wzrostu. Po zrealizowaniu powyższego celu LINK może celować w opór 100k Sats.”

chainlink link
źródło: Michaël van de Poppe (Youtube)

Analityk nie odrzucił jednak potencjału zdrowego wzrostu altcoina w przyszłości:

„Chainlink powinien doświadczyć większej konsolidacji przed wybiciem, w którym krytyczna strefa oporu znajduje się w okolicy 60 tys. sats”.

Podczas gdy Chainlink odnotował przyzwoity wzrost, a wolumen obrotu i cena poszły w górę, sentyment wokół jego danych on-chain nadal pozostawał niedźwiedzi. Jednakże, w towarzystwie dyskusji o Chainlink 2.0 spekuluje się, że cena altcoina może w przyszłości znacznie wzrosnąć.

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze