1 BTC może być Twój! | Rusza wielkie polowanie – weźmiesz udział?

Start-up Incognito organizuje polowanie na 1 BTC, który został ukryty gdzieś w odmętach Internetu. Dołączysz do wyścigu?

Giełda kryptowalut ogłosiła rozpoczęcie w tym tygodniu swojego Privacy Questu. Nagrody mają docierać do użytkowników już od 19 listopada.

1 BTC
źródło: tutaj

Co muszę zrobić, żeby zgarnąć 1 BTC?

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy pobrać aplikację Incognito, postępować zgodnie ze wskazówkami, aby przeszukiwać Internet w poszukiwaniu kodów QR.

Incognito wskazuje, że kody QR mogą być ukryte w dowolnym miejscu w Internecie. Wspomina, że kody mogą być ukryte w komentarzach w mediach społecznościowych, miniaturach i opisach YouTube, artykułach online i postach na forach internetowych.

Kody QR odblokowują skrzynie QUEST, które następnie nagradzają posiadaczy kodów określoną liczbą tokenów QUEST.

Jeden QUEST to jeden obrót szczęśliwym kołem, który może nagrodzić spinnera jedną z kilku kuszących nagród. Nagrody obejmują 1 BTC, 0,1 Monero (XMR), darmowy rok usługi wirtualnej sieci prywatnej (VPN), 10 monet Privacy (PVR), węzeł incognito i nie tylko. Incognito ostrzega, że ​​nagrody są ograniczone, ale będą okresowo dodawać nowe nagrody w losowych punktach przez cały czas trwania konkursu.

1 btc
źródło: tutaj

Trzeba się pospieszyć…

Incognito radzi tym, którzy chcieliby wziąć udział w zmaganiach, aby się pospieszyli. Po wprowadzeniu kodu QR maksymalnie dozwoloną liczbę razy, odpowiadająca mu skrzynia skarbów jest opróżniana na dobre.

Masz ochotę na 1 BTC? Ruszamy na polowanie?

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze