Konkurs BitHub.pl – „Moja przygoda z Bitcoinem”

Prawie 9 lat temu, 31 października 2008 roku, Satoshi Nakamoto opublikował artykuł o tytule Bitcoin: A Peer-to-Peer Electronic Cash System, a 2 miesiące później zaimplementował swój wynalazek i udostępnił go światu.

Z pewnością było to wydarzenie, które zmieniło nie tylko świat jako całość, ale i w pewnym stopniu życie każdego z nas. Aby uczcić tę pamiętną datę, portal BitHub.pl postanowił zorganizować konkurs pt. „Moja przygoda z Bitcoinem”. Dodatkowo już teraz chcemy was zaprosić do świętowania 9 rocznicy publikacji  manifestu Satoshi Nakamoto. Na naszej stronie będą się ukazywać wtedy specjalne artykuły, które przybliżą wam historię Bitcoina.

Każdy odkrywał kryptowaluty inaczej – chcemy wiedzieć jak natknąłeś się na nie Ty! Opisz nam swoje pierwsze kroki z Bitcoinem lub innymi kryptowalutami i wyślij swoją historię na [email protected]

Wybierzemy trzy najciekawsze historie. Do wygrania będzie 600 zł za pierwsze, 300 zł za drugie i 100 zł za trzecie miejsce. Ogłoszenie wyników odbędzie się 5 listopada o godz.: 20:00 na naszym profilu na facebooku. Nagrodą dodatkową będą kubeczki z motywami bithub.pl oraz kryptowalut, które dostaną zwycięzcy, a także wyróżnione historie. Dodatkowo zwycięskie historie zostaną opublikowane na stronie (za zgodą autorów).

Zapraszamy do nadsyłania opowieści – pamiętajcie by podpisać się imieniem i nazwiskiem, aby uniknąć dublowania maili. Odpowiedzi można nadsyłać do 04.11.17, godz.: 23:59

Życzymy powodzenia i nie możemy się doczekać waszych historii!

Komentarze