15 Listopada startuje III edycja Ligi TRQPro na BitMEX

Już 15 listopada oczy całej polskiej społeczności kryptowalut zwrócone będą na jedno wydarzenie: Ligę Trejdingową TRQPro. Najznamienitsi handlarze kryptowalut, wśród kontraktów terminowych BTC na BitMEXie poruszający się jak ryby w wodzie, zmierzą się w cyklicznym pojedynku, o tytuł Best of BitMex – edycja Polska.

W czasie trwającej cztery tygodnie rozgrywki trejdingowej, uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje zdolności w handlu BTC, profesjonalnym zarządzaniu ryzykiem lub…. zostać zlikwidowanym wraz z całym swoim depozytem.

Liga trejdingowa otwarta jest dla każdego – liczy się wynik końcowy, czyli ile łącznie % udało Ci się zarobić w ciągu miesiąca (%ROI).

Tylko od Ciebie i Twoich umiejętności zależeć będzie, czy przetrwasz. Liga TRQPro jest świetnym miejscem, aby „postawić swoje pieniądze na własne słowa”. Uważasz, że jesteś dobrym trejderem? Twój system trejdingowy oferuje 80% zysków w ciągu jednego miesiąca? A może znasz kogoś – szkoleniowca, sławnego trejdera, bądź po prostu znajomego – który zawsze mówi, że na giełdzie kryptowalut zarabia po prostu fenomenalnie?

Liga TRQPro na BitMEXie jest perfekcyjnym miejscem do sprawdzenia tego.

Przez cały miesiąc uczestnicy podłączeni będą do Live API, dzięki temu gwarantowane są niegasnące emocje i świetna zabawa w duchu rywalizacji. Wraz z każdym wystrzałem kursu Bitcoina, tabela liderów drastycznie zmienia swój dotychczasowy kształt. Czasem o wygraniu potrafią zadecydować nie tylko umiejętności, ale odrobina szczęścia w odpowiednim momencie.

Jeżeli jesteś trejderem kryptowalut, lub zwyczajnie chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności w świetnej atmosferze miłego współzawodnictwa, które potrafi zmotywować do działania, zapisz się już dziś.

Ciągi Fibonnaciego, Fale Elliota, punkty Pivot, a może tradycyjne linie wsparć i oporów? Co tym razem okaże się metodą na zajęcie pierwszego miejsca?

15 Listopada startuje III edycja Ligi TRQPro na BitMEX

Pula NAGRÓD:

1 miejsce:

 • 30 % Fee zgromadzonego z transakcji użytkowników w czasie trwania ligi.
 • Zgrzewka CryptoEnergyDrink
 • Limitowany T-shirt „10 lat Bitcoina” od Bithub

2 miejsce:

 • 20 % Fee
 • Zgrzewka CryptoEnergyDrink
 • Limitowany T-shirt „10 lat Bitcoina” od Bithub

3 miejsce:

 • 10 % Fee
 • Zgrzewka CryptoEnergyDrink
 • Limitowany T-shirt „10 lat Bitcoina” od Bithub

Losowanie nagród wśród uczestników!

Dodatkowo pomiędzy uczestnikami, którzy zakończą zmagania z wynikiem nie gorszym niż -50% rozlosowane zostaną:

 • Dwugodzinny mentoring z @tomfly lub @Milosny
 • Zgrzewka CryptoEnergyDrink.
 • 2 x Limitowany T-shirt „10 lat Bitcoina” od Bithub

Każdy może wystartować w lidze. Wystarczy założyć konto z linku afiliacyjnego, ponieważ to właśnie z uzbieranych środków fundowane są nagrody. Zazwyczaj, łączna pula nagród sięga kilkuset $USD, natomiast tym razem spodziewamy się większej ilości uczestników.

Warunki Uczestnictwa w Lidze TRQPro

Z dniem 15.11. (piątek) po godzinie 13:00 czasu polskiego (12 UTC) rusza III edycja Ligi TRQPro rozgrywana na platformie BitMEX.🔥

Zapisy do uczestnictwa w Lidze będą możliwe do 14.11, do godziny 12:00 czasu polskiego.

Liga będzie trwała pełen miesiąc (od 15.11.2019 13:00 do 15.12.2019 do godz. 13:00) i może w niej wziąć udział każdy z Was. Wystarczy spełnić warunki zamieszczone poniżej:

 1. Dołączenie do oficjalnej grupy Ligii TRQ Pro na platformie Telegram: https://t.me/TRQProligalewar
 2. Utworzenie nowego konta na giełdzie BitMEX z podanego poniżej reflinka lub granie na koncie podpiętym we wcześniejszych edycjach Ligii. Konieczne jest, aby przed przystąpieniem do rejestracji wyczyścić pliki cookies w przeglądarce, ponieważ jest to gwarancja przypisania nowego konta pod odpowiedni link afiliacyjny. https://www.bitmex.com/register/kiQKAa
 3. Uwaga! Uczestnik może rozgrywać ligę jedynie na jednym koncie!
 4. Dołączenie i poprawna rejestracja do Ligi poprzez stronę https://www.trqpro.pl/liga.
 5. Wpłacenie depozytu minimalnego 0.005 BTC.
 6. Podczas trwania rozgrywek, uczestnik nie może wpłacać ani wypłacać depozytu!
 7. Uczestnik musi wykonać przynajmniej jedną transakcję.
 8. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie końcowego ROE na koncie w odniesieniu do BTC.

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do wiarygodności salda konta, organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji historii przeprowadzonych transakcji podczas trwania rozgrywki przez dział obsługi giełdy BitMEX.

Co 7 dni TRQ będzie publikować aktualny ranking uczestników rozgrywki. Dodatkowo – każdy może na bieżąco śledzić ranking aktualizowany raz dziennie na stronie Ligi.

W razie wątpliwości dotyczących Ligi oraz działania platformy do obsługi kont zapytania wysyłamy na kanale ligowym (https://t.me/TRQProligalewar) lub bezpośrednio do opiekuna Ligi:

🎯 t.me/LawrenceDrojetzki

TRQPro – społeczność od trejderów dla trejderów

Misją TRQPro jest tworzenie przestrzeni dla wymiany wiedzy i doświadczenia pomiędzy traderami, dzięki czemu uczestnicy mogą wzajemnie podnosić swoje kompetencje i wygrywać pieniądze na rynku. Bez konieczności korzystania z płatnych i niekoniecznie adekwatnych ofert różnych instytucji. Cel ten realizowany jest z powodzeniem od początku istnienia społeczności.

TRQPro jest społecznością stworzoną przez Traderów dla Traderów. Geneza grupy sięga jesieni roku 2018, kiedy pod wspólnym szyldem połączone zostały trzy duże kanały dyskusyjne dotyczące gry na giełdach związanych z kryptowalutami, zarówno z lewarem, jak i bez. Społeczność istnieje głównie na Telegramie, gdzie obecnie działa dziewięć kanałów dyskusyjnych o tematyce BTC, Altcoinów, Forexu, Miningu oraz ICO i Airdropów. Na najliczniejszych kanałach gromadzi około 1,5 tys. użytkowników, którzy dyskutują na temat kryptowalut.

Kanały TRQPro na Telegramie:

Użytkownicy dzielą się swoimi taktykami rozgrywania pozycji, strategiami, analizami technicznymi i informacjami dotyczącymi walorów, które znają i na których grają. Wielu spośród doświadczonych traderów, udzielających się na czatach, utrzymuje się z rynku i chętnie dzieli się swoją wiedzą. Tematyka jest na tyle obszerna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Laicy mogą liczyć również na pomoc w obsłudze platform giełdowych, aby mogli uniknąć niepotrzebnego tracenia pieniędzy z przyczyn technicznych. Doświadczeni traderzy natomiast mogą znaleźć partnerów do wymiany doświadczeń i pomysłów.

Czaty są na bieżąco moderowane przez grupę adminów, którzy dbają o merytoryczny poziom dyskusji między użytkownikami. Na czatach TRQPro nie ma miejsca dla internetowych trolli, więc każdy pytający dostanie rzeczową odpowiedź. Dzięki temu unikany jest chaos, który często występuje na podobnych platformach. Ekipa TRQPro opracowała również szereg materiałów edukacyjnych, które systematycznie budują kompendium wiedzy na stronie internetowej.

Raz jeszcze zachęcamy wszystkich trejderów do udziału w Lidze BitMEX i sprawdzenia swoich umiejętności!

Komentarze