Kantor kryptowalut w Krakowie w nowej siedzibie

Kantor kryptowalut – jedna z opcji nabycia lub sprzedaży kryptowalut. Jak każda inna opcja także i ta ma swoje wady i zalety. Jest to jednak idealny wybór dla dwóch specyficznych grup.  

Od 1 czerwca 2021 roku krakowskie biuro kantoru kryptowalut FlyingAtom będzie działało w nowej lokalizacji. Z usług kantoru będzie można skorzystać teraz w Equal Business Park, ul. Wielicka 28B, 30-552 Kraków.

Dla kogo wymiana w kantorze?

To jakie wady i zalety posiadają kantory kryptowalut w porównaniu do giełd, bitomatów czy kopania jest już powszechnie wiadome. Kantory to miejsce idealne dla dwóch specyficznych grup: nowych inwestorów oraz osób wrażliwych na aspekt anonimowości.

Nowicjusze na rynku kryptowalut na pewno cenią w kantorach to, że mają możliwość kontaktu z inną osobą, która pomoże przejść im przez cały proces zakupu czy sprzedaży ich pierwszych kryptowalut. W takich punktach znajdziecie specjalistów i pasjonatów, którzy wprowadzą Was w ten blockchainowy świat. Wytłumaczą jak działa Bitcoina i jak wykonać pierwszą transakcję czy stworzyć portfel i otrzymać na niego środki.

Ci, którzy cenią sobie anonimowość, zapewne także skierują kroki do kantorów. W zależności od kraju, będą mogli zakupić lub sprzedać cyfrowe aktywa anonimowo do pewnej kwoty, tj. bez okazywania jakichkolwiek dokumentów tożsamości. Czyż nie jest kuszące to, aby wejść w posiadanie lub upłynnić kryptowaluty tak aby żaden organ o tym nie wiedział?

Nad Wisłą

W Polsce główną firmą w segmencie kantorów kryptowalut jest FlyingAtom, który od ponad 5 lat prowadzi swoją działalność w już 13 miastach wojewódzkich. Lista adresów placówek, wraz z godzinami otwarcia czy danymi kontaktowymi jest dostępna tutaj.

Jeżeli jesteście nowi w tym świecie, to nie bójcie się zasięgnąć wiedzy od bardziej doświadczonych osób na tym rynku. Po prostu zadzwońcie czy napiszcie, a na pewno uzyskacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do zasad panujących przy handlu kryptowalutami w kantorach FlyingAtom warto zajrzeć do regulaminu.

Natomiast informacje na temat opłat i prowizji znajdziecie tutaj. Warto dodać, że pomimo powszechnie panującej opinii jakoby kantory kryptowalut były droższym od giełd wariantem handlu cyfrowymi aktywami, nie zawsze jest to prawdą.

Komentarze