Bitomatowa ofensywa FlyingAtom

W ostatnich tygodniach rynek kryptowalut jest zalewany pozytywnymi informacjami. Cena Bitcoin się odbiła, a on sam pobił nowy rekord przepływu BTC przez sieć (188 miliardów dolarów!). NFT cieszy się coraz większą popularnością, a kolejne instytucje są coraz bardziej zainteresowane kryptowalutami. W Polsce także dzieje się dużo. FlyingAtom postanowiło ułatwić swoim klientom wymianę kryptowalut i uruchomiło kilka nowych bitomatów.

Bitomaty zyskują coraz większą popularność

W wielu krajach na świecie rynek kryptowalu staje się coraz powszechniejszy, w tym także w naszej ojczyźnie. Polska to jeden z najlepiej rozwijających się rynków. Posiadamy wielu inwestorów, kopaczy, a także jedną z najliczniejszych sieci bitomatów. I nic w tym dziwnego, skoro firma FlyingAtom znajduje się w TOP 10 operatorów bitomatów w Europie!


Same bitomaty to urządzenia przypominające bankomaty, służące do wymiany kryptowalut na walutę FIAT i odwrotnie. Przy tym wszystkim pozwalają one na zachowanie anonimowości, którą w dzisiejszych czasach coraz trudniej osiągnąć.

Dynamicznie rozwijająca się sieć bitomatów od firmy FlyingAtom

W odpowiedzi na rosnący popyt na rynku kryptowalut, firma FlyingAtom postanowiła oddać do dyspozycji swoim klientom kolejne bankomaty. Aktualnie jest ich aż 36! Znajdują się one w najważniejszych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Katowice czy Łódź. W niektórych z nich znajduje się kilka punktów, gdzie można nabyć lub sprzedać swoje kryptowaluty.

Pięć nowych bitomatów zostało uruchomionych w ostatnim miesiącu

Pierwszym z nich został uruchomiony 4 sierpnia. Znajduje się we Wrocławiu (W tym mieście są dostępne 3 bitomaty. Więcej informacji na stronie flyingatom.com/bankomaty-bitcoin) w CH Korona, wejście „Lwowskie” obok Cinema City i Decathlon, ul. Bolesława Krzywoustego 126.

Bitomat Wrocław Korona

Pod koniec następnego tygodnia udostępnione zostało kolejne urządzenie mieszczące się w Łodzi, w Manufakturze, poziom 0, obok sklepu CCC, Geox, ul. Drewnowska 58. Jest to trzeci bitomat w tym mieście.

Bitomat Łódź Manufkatura

Kilka dni później w Krakowie w Galerii Kazimierz, na poziomie 1, obok sklepu Worldbox, ul. Podgórska 34 zainstalowano nowy bitomat. Na terenie Krakowa jest już ich 5.

Bitomat Kraków Kazimierz

Oczywiście na liście nie mogło zabraknąć naszej stolicy, dla której jest to już 7 urządzenie służące do wymiany krypto. Znajduje się ono w Elektrowni Powiśle, przy ul. Dobrej 42 (na poziomie -1, obok windy i bankomatu sieci Euronet). Przyznacie, że jest on stylowy?

Bitomat Warszawa Powiśle

Ostatnim z listy jest bankomat znajdujący się w Nowym Sączu, przy ul. Węgierskiej 170 w Galerii Sandecja, poziom 0, przy schodach ruchomych, obok sklepu Femestage Eva Minge.

Bitomat Nowy Sącz

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze