Znany youtuber sprzedaje swój dom. Fani influencera powinni być zachwyceni ofertą

Różne przedmioty związane ze znanymi osobami osiągają często zawrotne sumy. Mogą to być elementy garderoby, czy przedmioty codziennego użytku. Często na sprzedaż trafiają też auta lub nieruchomości. Tym razem do nabycia jest dom. Idol młodzieży, działający pod pseudonimem „Friz”, sprzedaje swoją posiadłość nieopodal Krakowa. Na ile youtuber wycenił swój dom?

Dom Friza na sprzedaż

Karol Wiśniewski, działający pod pseudonimem Friz, to absolutna czołówka polskich influencerów. Jego konto na YouTube ma blisko 5 mln obserwujących, a jego filmy obejrzano ponad dwa miliardy razy. Nawet jeśli nigdy nie widziałeś jego produkcji, to z pewnością pamiętasz szaleństwo wokół lodów, które były efektem współpracy ze znanym producentem mrożonych deserów. Sukces internetowy Friza był błyskawiczny i gigantyczny, co pozwoliło mu m. in. na zakup luksusowej nieruchomości za 7 mln zł. Ekskluzywny, położony 20 min. od centrum Krakowa, jest wyposażony w saunę, kryty basen i jacuzzi. Posiadłość można było zobaczyć w różnych projektach prowadzonych przez Karola Wiśniewskiego. Dlatego dla możliwość jej kupna, to z pewnością dla wielu fanów youtubera nie lada gratka. Niestety kilka milionów, które trzeba będzie zapłacić za tę posiadłość może okazać się skuteczną barierą do jego nabycia.

Zobacz też: Boom na samochody elektryczne się skończył? Spadek popytu uderza w kolejnych producentów. W Polsce póki co kryzysu nie widać

Co jest powodem sprzedaży luksusowego domu?

Pewnie wielu czytelników zastanawia się co jest przyczyną takiego ruchu Friza. Influencer nie żałuje sobie wyszukanych przyjemności. Ostatnio poinformował, że otrzymał licencję pilota śmigłowca, a taki kurs nie jest tani. Szczyt popularności ma już raczej za sobą. Jednak to nie kłopoty finansowe są powodem, dla którego youtuber wystawia swój dom na sprzedaż. Początkowo luksusowy apartament miał zostać przekazany rodzicom Friza. Jednak jego plany się zmieniły i jak sam informuje, zarobione pieniądze zamierza zainwestować w inne nieruchomości np. za granicą. Co ciekawe oferta sprzedaży nie widnieje nigdzie w internecie. Podobno Friz chcę ją sprzedaż bez publicznej prezentacji. Czy znajdzie się chętny na tę nieruchomość?

Może Cię zainteresować?

Komentarze