Inwestycja w Polsce najlepsza na świecie. Deweloper z prestiżową nagrodą

medal

Jak się okazuje, Polska deweloperka to nie tylko pasmo porażek. Warszawski deweloper odebrał właśnie prestiżową nagrodę za najlepszą inwestycję na świecie.

Deweloper z prestiżową nagrodą

International Property Awards to program nagród dla wszystkich aspektów w branży nieruchomości na całym świecie. Nagrody są przyznawane już od 30 lat. Organizacja ocenia pracę deweloperów, architektów i firmy z różnych sektorów branży nieruchomości. Projekty ocenia stuosobowy zespół największych osobistości z branży. Na stronie dewelopera czytamy:

Zespołowi sędziowskiemu przewodniczą Lord Caithness, Lord Best i Lord Waverley, członkowie brytyjskiej Izby Lordów. Wybór zwycięskich projektów dokonywany jest na podstawie szczegółowej oceny czynników takich jak: estetyka i projekt architektoniczny, jakość wykonania budynków i wnętrz, lokalizacja inwestycji, bezpieczeństwo, innowacyjność oraz zaangażowanie w zrównoważony rozwój„.

W tym roku jury konkursu doceniło polskiego dewelopera (ale nie tylko-nagrody w innych kategoriach również trafiły do Polaków) Albero Inwest.

Zobacz też: Hongkong na Woli jednak w porządku. JW Construction wygrywa batalię

Warszawska inwestycja premium

Albero Invest to warszawski deweloper, który działa na rynku zaledwie kilka lat. Tym bardziej budzi podziw, że spółka tak szybko zdążyła się dorobić najbardziej prestiżowej nagrody na świecie. Można rzec zatem, iż Albero daje nadzieję na inne perspektywy niż fuszerka, zaniżone standardy i strach pi odbiorze lokalu. Firma w swoich projektach kieruje się nowoczesnością, ekologią i technologią. Jeśli chodzi o samą inwestycję, mowa tu osiedlu Rumiana, które znajduje się w warszawskim Wilanowie. Inwestycję stanowią dwa apartamentowce o nowoczesnej konstrukcji. Budynki składają się z czterech, dwupoziomowych lokali wielkości od 277 do 299 m2. Do dyspozycji mieszkańców są ogrody tarasy, garaże oraz prywatna winda.

źródło: rumianahouse2.pl

Na osiedlu znajdziemy sporo udogodnień. Wśród nich przestrzeń do relaksu z ogrodami i tarasami, piec grillowy, hamaki i strefa zabaw dla dzieci. Bez wątpienia opis inwestycji brzmi dobrze. To nie wszystko. Nagroda ta to znak, że w Polsce stać nas nie tylko na bylejakość. Tak jak powinniśmy walczyć z patodeweloperką, tak również zauważać zdolne i rzetelne firmy osiągające sukcesy na polu międzynarodowym.

Może Cię zainteresować:

Komentarze